Zamknij

Ruda z Red Lips już nie jest ruda. Po 12 latach zmieniła kolor włosów

25.11.2020 08:57
Ruda z Red Lips w kapeluszu cała na czarno na scenie i z mikrofonem
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Wokalistka zespołu Red Lips, Joanna Lazer, zmieniła kolor włosów. Po 12 latach zerwała z charakterystycznym rudym odcieniem. Zobaczcie, jak dziś wygląda.

Joanna Lazer to bardzo charakterystyczna artystka. Wokalistka zespołu Red Lips od lat miała rude włosy, co stało się jej znakiem rozpoznawczym. Dzięki temu zyskała także swój przydomek - "Ruda". Dziś zaskoczyła wszystkich swoich fanów ogromną metamorfozą. Okazuje się, że Asia postanowiła zmienić swój ognisty kolor włosów na zupełnie inny, choć równie odważny. Efektami tej metamorfozy pochwaliła się przy pomocy swojego konta na Instagramie. Sami zobaczcie, jak wygląda w zupełnie innym kolorze włosów.

Zobacz także: Monika Kuszyńska zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Ruda z Red Lips zmieniła kolor włosów. Po 12 latach przestała być ruda

Fani Joanny Lazer są w szoku - Ruda już nie jest ruda. Artystka zaskoczyła wszystkich zmianą koloru włosów po 12 latach!

Okazuje się, że wokalistka postawiła na równie odważny kolor, ale tym razem jest to... róż. Jej nowa fryzura, w połączeniu z makijażem o podobnym odcieniu, komponuje się rewelacyjnie.

Tego samego zdania są też fani Asi, którzy skomplementowali swoją idolkę w komentarzach. 

Te włosy to petarda. 

 

Szok! Ślicznie wyglądasz!

 

Nie do poznania, ale bosko wygląda.

Różowe włosy, różowe usta - widać, że Ruda postawiła na spore zmiany w swoim wyglądzie. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Zobacz także: Gwiazda "Przyjaciółek" zmieniła kolor włosów. Fani zastanawiają się nad jego nazwą

Szukasz nowej fryzury? Zainspiruj się!