Zamknij

Pofarbował kilkuletniej córce włosy. Internauci są zachwyceni: "Jesteś wspaniałym ojcem"

04.11.2022 13:16

Pewien tiktoker opublikował nagranie, na którym pokazał, jak farbuje kilkuletniej córce włosy. Choć to dość kontrowersyjny temat, to internauci są zachwyceni tym, jak mężczyzna spędza czas ze swoimi dziećmi.

Pofarbował kilkuletniej córce włosy. Internauci są zachwyceni: "Jesteś wspaniałym ojcem"
fot. Shutterstock/Tiktok/@toddlertok

Mason Smith, który działa w sieci pod pseudonimem "toddlertok", cieszy się ogromną popularnością - jego konto na TikToku obserwuje niemal 2 mln osób. Mężczyzna jest ojcem dwóch dziewczynek, czym chętnie chwali się w internecie. Na jego profilu można znaleźć wiele filmików, w których pokazuje, jak spędza czas ze swoimi pociechami. Okazuje się, że bardzo często bawi się z nimi we fryzjera. Smith wykonuje starszej córce mniej i bardziej fantazyjne uczesania. Ostatnio mężczyzna poszedł jednak o krok dalej i pofarbował dziecku włosy. Internauci są zachwyceni.

Zobacz także: Avril Lavigne nie do poznania. Znany piosenkarz obciął jej włosy... w toalecie

Pofarbował kilkuletniej córce włosy

Do tego nagrania dotarł portal dziendobry.tvn.pl. Na wideo widać, jak mężczyzna nakłada na końcówki włosów swojej kilkuletniej córki czerwoną farbę. Następnie każdy kosmyk owija folią aluminiową. Potem dokładnie spłukuje mieszankę wodą, rozczesuje i suszy włosy dziecka. Na koniec, za pomocą falownicy, robi dziewczynce loki. Na filmie zarejestrowano także reakcję kilkulatki na nowy wygląd. Widać, że mała jest przeszczęśliwa.

Mężczyzna bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że farbowanie włosów dziecka to bardzo kontrowersyjny temat. Dlatego postanowił zamieścić na nagraniu kilka słów wyjaśnienia. 

Kiedy ludzie widzą to nagranie, pierwszą rzeczą, o jakiej myślą, jest to, że niszczę córce włosy. Niech przestaną i pomyślą o tym, jakie to zapewni jej wspomnienia albo jak się uśmiechnie na koniec metamorfozy. To jest zmywalna farba. Ludzie widzą to, co chcą zobaczyć - brzmi opis wideo.

Internauci są zachwyceni: "Jesteś wspaniałym ojcem"

Nagranie szybko obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 2,6 mln razy. Pod filmem można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy. Internauci doceniają to, jak ojciec spędza czas ze swoimi dziećmi. Spora część użytkowników pochwaliła mężczyznę za dobrze wykonane farbowanie. Tiktokerzy uważają, że dziewczynka w czerwonych włosach wygląda niesamowicie.

Jesteś wspaniałym ojcem!
 
Super spędzacie razem czas.
 
Ona jest taka szczęśliwa - czytamy w komentarzach.

A wy co sądzicie o farbowaniu dziecku włosów?

Zobacz także: Fryzura italian bob jest hitem jesieni. Coraz częściej wybierają ją influencerki

loader
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pielęgnacji włosów
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl