Zamknij

Pastelowe kolory na włosach to już przeszłość. W 2018 roku najmodniejszy będzie ten kolor

Katarzyna Leszczyńska
11.01.2018 13:22
Metaliczne refleksy zamiast pastelowych włosów
fot. pixabay.com

Czas na wizytę u fryzjera.

2018 rok przygotował dla nas prawdziwą rewolucję w branży fryzjerskiej. Jeszcze nie tak dawno na ulicach mogliśmy podziwiać włosy w całej gamie kolorów, przede wszystkim pastelowych. Najnowsze trendy fryzjerskie na 2018 nie dość, że znacznie odbiegają od ekstrawagancji, to jeszcze przypomniały nam o zjawiskowej platynie. Sama szarość jednak nie jest tak efektowna, jak sposób, w jaki można ją nosić, który stał się absolutnym hitem.

Chodzi o refleksy, które warto zastosować w tym roku na głowie. Nie byle jakie jednak. Hitem tego roku staną się metaliczne pasemka. Dzięki temu, choć będziemy mieli oryginalną fryzurę, nie będzie ona aż tak rzucała się w oczy, przez co śmiało możemy nosić takie włosy do pracy. A blask, który z nich bije, idealnie sprawdzi się również podczas wieczornej imprezy. Najlepiej wyglądają w połączeniu z platynową barwą, która w tym roku króluje w salonach fryzjerskich. Zobaczcie sami.

Metaliczne włosy hitem 2018
fot. Instagram/jenisha.hairdesign

Ten kolor nie jest jednak łatwy w uzyskaniu. Żeby zrobić tego typu fryzurę trzeba mocno rozjaśnić włosy, chyba że naturalnie jesteśmy blondynami. Oprócz tego nie każdy będzie wyglądał dobrze w tego typu włosach. Dlatego nic na siłę. Oczywiście warto poeksperymentować, jeżeli jednak nie odpowiada wam z jakiegoś powodu platyna z metalicznymi refleksami, może lepiej postawić na interesujące cięcie lub upięcie? 

Metaliczne refleksy są hitem 2018 roku
fot. Instagram/mellowhair1
Zagłosuj

Podobają wam się metaliczne refleksy?

Liczba głosów: