Zamknij
Oscary 2021: modne makijaże i fryzury gwiazd
  • Celeste Waite Celeste Waite zdecydowała się na modne loczki i mocną szminkę do ust.
  • Angela Bassett Angela Bassett postawiła na wyraziste cienie do powiek.
  • 10 Zobacz
fot. Chris Pizzello/Pool/Shutterstock/Rex Features/East News

Oscary 2021 były specyficzne, ale gwiazdy i tak zadały szyku na czerwonym dywanie. Postawiły na najmodniejsze fryzury i makijaże tego roku.

Oscary 2021 za nami. Laureaci i pozostali nominowani przed galą pojawili się na czerwonym dywanie, gdzie mogli zaprezentować światu zjawiskowe stylizacje, ale nie tylko. Wielu z nich postawiło tego wieczoru także na najmodniejsze fryzury i makijaże, które wszystkie będziemy chciały nosić w najbliższych miesiącach. Wśród nich królowały przede wszystkim mocne pomadki oraz wyraziste cienie. Niektóre gwiazdy pokazały także swoje nowe, bardzo modne fryzury. Tylko zobaczcie, jak podczas Oscarów 2021 zaprezentowały się znane kobiety. 

Oscary 2021: modne fryzury i makijaże gwiazd na czerwonym dywanie

Większość gwiazd zdecydowała się na jeden trend, mianowicie mocne usta. Właśnie w ten sposób niektóre aktorki podkreśliły swoją urodę, łącząc intensywny makijaż z dość jasnymi stylizacjami. Tak zrobiły m.in. Vanessa Kirby oraz Maria Bakalova.

Na wyrazisty kolor ust tego wieczoru zdecydowała się także Amanda Seyfried. Aktorka postawiła jednak na klasykę, zestawiając tego typu make-up z niskim koczkiem oraz ogromną, czerwoną suknią bez ramion. 

W makijażach gwiazd wyraźnie widać było także inny tegoroczny trend, mianowicie wyraziste cienie do powiek. Mocne kolory nad oczami pojawiły się m.in. u wokalistki H.E.R. oraz reżyserki filmu "Obiecująca. Młoda. Kobieta." - Emerald Fennell.

Nie możemy zapomnieć jednak o fryzurach, którymi wiele gwiazd nas zaskoczyło. Odmienionym uczesaniem pochwaliły się m.in. Margot Robbie oraz Halle Berry. Pierwsza z nich zdecydowała się na niski kucyk, ale z przodu zaskoczyła bardzo modną grzywką typu heavy bangs. Halle natomiast pokazała bardzo odważnego boba. Aktorka zdecydowała się na uczesanie typu soft bob z krótką baby bangs

Zobaczcie, jakie modne fryzury i makijaże królowały podczas Oscarów 2021. 

Zobacz także: Najgorętsze pary w historii Oscarów. Ich występ na czerwonym dywanie wzbudził zachwyt

loader