Zamknij

Ta dziewczyna ma najpiękniejsze włosy na TikToku. Internauci: "Wymiatasz tym kolorem"

25.06.2021 11:45

Niektóre kolory włosów robią na wszystkich ogromne wrażenie. Właśnie taka jest fryzura jednej z tiktokerek. Internauci nie mogą wyjść z podziwu.

Najpiękniejsze włosy na TikToku: ta dziewczyna zachwyca rudym kolorem włosów
fot. Shutterstock

Są takie barwy włosów, od których nie można oderwać wzroku. Należą do nich przede wszystkim różne odcienie rudości. Na taki kolor decydują się głównie odważne kobiety, które doskonale wiedzą, czego chcą. Nic więc dziwnego, że ich fryzury zachwycają większość ludzi. Tak jest w przypadku jednej z tiktokerek. Pod niemal każdym jej filmikiem pojawiają się komplementy dotyczące fryzury, a przede wszystkim koloru jej włosów. Może się bowiem pochwalić zjawiskowym rudym odcieniem. 

Zobacz także: Ten kolor włosów będzie hitem 2021 roku. Jest odważny, a nosi go już Bella Hadid

Najpiękniejsze włosy na TikToku: ta dziewczyna zachwyca kolorem włosów

Tiktokerka @mollymcarthur3 każdego dnia przyjmuje komplementy dotyczące jej fryzury. Dziewczyna może pochwalić się płomienną czupryną, a jej obserwatorki nie potrafią wyjść z podziwu. 

Molly to modelka o płomiennych włosach, które świetnie komponują się z jej urodą. Tiktokerka ma bowiem niebieskie oczy i delikatne piegi na nosie. 

Dziewczyna w tych włosach zachwyca w niemal każdym wydaniu. W kucyku i sportowych ubraniach wygląda dziewczęco. Gdy jednak postawi na loki i elegancką stylizację, prezentuje się jak milion dolarów. 

Nic więc dziwnego, że budzi takie poruszenie wśród internautów. Obserwatorzy Molly nie mogą wyjść z zachwytu nad odcieniem jej włosów.

Potrzebuję tego koloru włosów.
 
To jest idealny kolor dla ciebie. 
 
Wymiatasz z tym kolorem! 

Na ich szczęście Molly chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi sposobami na pielęgnację rudych włosów. W jednym z filmików pokazała nawet, jak farbuje swoje kosmyki. Sami zobaczcie, jak zjawiskowo wygląda. 

Zobacz także: Golden caramel to najmodniejszy kolor włosów 2021 roku. Zobaczcie, jak wygląda

Modne fryzury 2021

Rudy to jeden z najmodniejszych kolorów włosów w tym roku. Nie jest jednak jedyną barwą, na którą kobiety chętnie będą stawiać w najbliższych miesiącach.

W tym roku warto zdecydować się także na inne odważne koloryzacje jak purple hair, rainbow hair czy contrast hair. Te panie, które wolą mniej wyraziste odcienie, powinny natomiast wybrać kolor biscuit hair, honey blonde lub ciemnej czekolady.

Zobacz także: Shaggy lob to najmodniejsza fryzura lata 2021. Łączy w sobie największe trendy rok

loader

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.

Źródło: Allure.com