Zamknij

Lob to najmodniejsza fryzura na 2021 rok. Zobacz, jak wygląda

07.04.2021 12:49
Najmodniejsze fryzury na 2021 rok: lob, który pokochały kobiety na całym świecie [FOTO]
fot. SHUTTERSTOCK

Lob to jedna z najmodniejszych fryzur na 2021 rok, którą pokochały kobiety na całym świecie. Nie ma się zresztą co dziwić. Pasuje do każdego kształtu twarzy, a do tego jest prosta w stylizacji, dlatego jej ułożenie nie pochłania wiele czasu. Sprawdźcie, jak wygląda klasyczny lob i zainspirujcie się na wiosnę.

Kobiety, które podążają za modą i chciałyby coś zmienić w swoim wyglądzie, z pewnością zainteresuje nowy trend włosowy, jakim jest lob. To popularna fryzura, którą pokochały kobiety na całym świecie. Jak wygląda takie cięcie?

Najmodniejsze fryzury na 2021 rok: lob pokochały kobiety na całym świecie

Z pewnością niejedna z nas choć raz słyszała o popularnej fryzurze, jaką jest bob. To klasyczne kobiece cięcie, które polega na skróceniu wszystkich włosów najczęściej do wysokości brody. Często dodaje się także grzywkę. Taka fryzura ma jednak swoje wady. Po pierwsze nie pasuje do każdego kształtu twarzy, a po drugie wymaga codziennego modelowania. W związku z tym wiele osób zaczęło odchodzić od klasycznego boba i zaczęło stawiać na... lob.

Najprościej tłumacząc, tego typu fryzura polega na skróceniu wszystkich włosów do ramion i pozostawieniu ich w lekkim nieładzie. Można zatem powiedzieć, że jest to dłuższa wersja klasycznego boba.

Niewątpliwą zaletą takiej fryzury jest to, że pasuje do każdego kształtu twarzy. Takie cięcie będzie zatem doskonałe zarówno dla kobiet, które mają podłużną, jak i okrągłą buzię. Ponadto lob jest prosty w stylizacji, dzięki czemu codzienne ułożenie włosów nie zajmie nam dużo czasu.

Lob to najmodniejsza fryzura na 2021 rok [FOTO]

Lob zatem świetnie wygląda, a do tego - co się rzadko zdarza - każdemu pasuje. Nic więc dziwnego, że jest to jedna z najmodniejszych fryzur na 2021 rok, którą pokochały także gwiazdy. Swego czasu na takie cięcie zdecydowała się m.in. modelka Hailey Bieber.

Sprawdźcie, jak wygląda cieszący się coraz większą popularnością klasyczny lob i zainspirujcie się na wiosnę.

Zobacz też: Clavicle Lob to najmodniejsza fryzura tej jesieni. Weź przykład z influencerek!

Sprawdź też najlepsze fryzury na wesele.

RadioZET.pl