Zamknij

Snow-bunny - najmodniejsza koloryzacja tego sezonu!

07.05.2019 11:32

Polecamy go szczególnie naturalnym blondynkom!

Włosy
fot. Shutterstock

Macie ochotę na zmianę koloru włosów? Zanim umówicie się na wizytę do fryzjera, poznajcie najgorętszy trend w koloryzacji na sezon wiosna-lato 2019. Odcień snow-bunny optycznie was odmłodzi, jednak nie każdej z nas będzie pasować.

Snow-bunny - najmodniejsza koloryzacja sezonu wiosna-lato 2019

W ostatnich sezonach blond cieszy się największą popularnością. Jeszcze niedawno hitem były odcienie miodowy blond i platyna, a teraz wiodącą tendencją jest kolor śnieżnobiały, nazywany snow-bunny.

Ten zimny odcień przypominający blady platynowy blond z pasmami wpadającymi w kolor niebieski najlepiej sprawdzi się w przypadku naturalnych blondynek.

Tego typu koloryzacja wymaga bardzo mocnego rozjaśnienia włosów. Nie polecamy jej szatynkom i brunetkom, gdyż może ona bardzo zniszczyć kosmyki.

Idealny odcień snow-bunny wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo uzyskać. Jeżeli się na niego zdecydujesz, umów się na wizytę do profesjonalisty, który ma doświadczenie w koloryzacji włosów.

 

Nie do końca przekonuje cię ta fryzura? Mamy dla ciebie kilka innych propozycji! Poznajcie najmodniejsze krótkie fryzury tego roku!