Zamknij

Najmodniejsza fryzura tego sezonu. Warkocze "kable"

Paulina Ermel
12.04.2018 09:35

Są idealne na lato i robią niesamowite wrażenie.

Kobieta z warkoczem
fot. Shutterstock

Fryzury boho wiosną i latem tego roku znów zyskują dużą popularność. Warkocze, potargane włosy, subtelne fale - powracamy do mody rodem z festiwali. W tym roku jednak hitem będą warkocze nazywane "kablami". Zobaczcie, jak wyglądają.

Zobacz także: 7 najgorętszych modowych trendów w sezonie wiosna–lato 2018. To musisz mieć w swojej szafie!

Warkocze "kable" - hit tego sezonu!

Po angielsku ich nazwa tej fryzury "pipe-braid". I choć w języku polskim nie ma jeszcze swojego odpowiednika, wystarczy spojrzeć na te warkocze, aby wiedzieć o co chodzi.

Warkocze "kable" robi się dokładnie tak jak popularne warkocze oplatane muliną. Różnica polega na tym, że jedno pasmo włosów oplata się drugim pasmem włosów. W sieci pojawiło się już kilka filmów instruktażowych.

Końcówki takich warkoczy można zostawić luzem, natapirować albo zapleść.

Klasyczne warkocze - jak je wykonać?

Klasyczne warkocze to fryzura, która nigdy nie wychodzi z mody. Możesz stworzyć ją samodzielnie lub poprosić kogoś o pomoc. Wystarczy, że podzielisz włosy na 3 części, a następnie (zaczynając od pierwszego skrajnego pasma), zaczniesz je po kolei przekładać.

Ostatnio do mody wrócił trend lat 90., czyli drobne warkocze na całej głowie. Warkocze pasują każdemu - zarówno dziewczynkom i nastolatkom, jak i kobietom. Ta fryzura podkreśli romantyczny styl każdej stylizacji i doda ci dziewczęcości!

Zobacz także:  Nie wiesz na jaką barwę włosów się zdecydować? Te koloryzacje będą modne wiosną 2018

Autor: Paulina Ermel