Zamknij

To najmodniejsza fryzura na sylwestra 2019/2020! Zrobisz ją sama w domu

27.12.2019 14:02

Seksowne fale, niski kucyk, a może proste, gładkie włosy? Nic z tego! Zobaczcie, jaka fryzura będzie królować na sylwestrze 2019/2020!

Kobieta idąca na imprezę
fot. Shutterstock

Sylwester to doskonała okazja do tego, żeby olśnić znajomych. To jedyna taka noc, kiedy większość z nas bawi się do białego rana i świętuje nadejście kolejnego roku. To także noc, do której długo się przygotowujemy - szykuje błyszczące kreacje, umawiamy wizyty u fryzjera i przygotowujemy imprezę dla znajomych.

Jaka fryzura będzie królowała w sylwestra 2019/2020? Jak się uczesać, żeby wyglądać seksownie i modnie? Zobaczcie!

Najmodniejsza fryzura na sylwestra 2019/2020

W tym roku najmodniejszą fryzurę na sylwestra 2019/2020 wykonamy w bardzo prosty sposób w domu. Nie potrzebujemy do tego żadnych specjalnych umiejętności. Ale z pewnością przyda nam się jeden mały gadżet, który robi furorę w tym roku wśród miłośniczek mody.

Mowa o dużej - błyszczącej lub wyłożonej perłami - spince do włosów! W tym roku każda fanka trendów powinna postawić na rozpuszczone włosy, które tylko z jednej strony podpinamy spinką. Akcesorium to musi być widoczne i powinno pasować do wybranej przez nas kreacji.

Jak wam się podoba takie upięcie włosów? Jedno jest pewne - jeśli się na nie zdecydujesz, fryzurę wykonasz błyskawicznie!

loader

Masz półdługie włosy? Zobacz, jakie fryzury są idealne dla ciebie! Oto galeria z najciekawszymi pomysłami!