Zamknij

Monika Kuszyńska zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

18.11.2020 08:53
Monika Kuszyńska uśmiechnięta z ciemnymi włosami
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Monika Kuszyńska do tej pory była wierna złocistemu kolorowi włosów. Teraz postawiła na mocną zmianę fryzury i została... blondynką. W tak jasnym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że dawno nie widzieliśmy wielu gwiazd. A te uwielbiają metamorfozy. Monika Kuszyńska zdecydowała się na naprawdę sporą przemianę. Wokalistka zapuściła włosy i teraz ma na głowie burzę loków! To jednak nie wszystko. Monika postanowiła także odświeżyć kolor swoich kosmyków i zdecydowała się na... bardzo jasny blond. W takim wydaniu do tej pory jej nie widzieliśmy. Zobaczcie sami, jak dziś wygląda Monika Kuszyńska i czy podoba wam się w takim kolorze włosów.

Zobacz także: Która gwiazda ma najpiękniejsze włosy na świecie? Poznajcie wyniki najnowszego rankingu!

Monika Kuszyńska ma nową fryzurę. Została blondynką!

O tym, jak dziś wygląda Monika Kuszyńska, możemy przekonać się dzięki Tatianie Okupnik. To ona udostępniła nagranie wokalistki na swoim koncie na Instagramie.

Monika wzięła udział w akcji "300 g challenge", która została zapoczątkowana właśnie przez Tatianę. To kolejna akcja charytatywna, zorganizowana przez gwiazdy, tym razem dla chorego Kajetana. 

Na filmiku, który nagrała Kuszyńska, możemy zobaczyć ją w burzy loków na głowie! Dodatkowo pierwszy raz widzimy wokalistkę Varius Manx w tak jasnym odcieniu blondu. 

My nie możemy wyjść z zachwytu! Ta fryzura dodała Monice uroku i zdecydowanie ją odmłodziła. A jak wam się podoba? Sami zobaczcie!

Zobacz także:  Modne fryzury zima 2020/2021. Przegląd najgorętszych trendów sezonu

"300 g challenge": o co chodzi?

"300 g challenge" to akcja na Instagramie, którą zapoczątkowała Tatiana Okupnik. Dlatego też artystka publikuje nagrania z innymi gwiazdami na swoim koncie.

W ten sposób gwiazdy zbierają pieniądze na leczenie małego Kajetana. Chłopiec potrzebuje najdroższego leku świata, ale jest jeszcze jeden problem - może go dostać, gdy będzie ważył 13,5 kg. Aktualnie maleństwo ma zaledwie 13,2 kg, wciąż zatem trwa walka o jego życie. 

W związku z tym, że chłopcu brakuje 300 g do przyjęcia pierwszej dawki leku, Tatiana postanowiła to wykorzystać, nadając nazwę swojej akcji. Nagrała, jak na jej głowie ląduje 300 g mąki i tak zaśpiewała piosenkę. Inne gwiazdy wykorzystują swoje pomysły i talenty. W akcji, oprócz Moniki Kuszyńskiej, wzięły udział także takie osoby jak: Anna Lewandowska, Krzysztof Ibisz oraz Marcin Gortat. Zbiórkę dla Kajtka znajdziecie w serwisie Siepomaga.pl. 

Zobacz także: Te 3 koloryzacje sprawdzą się podczas lockdownu. Z odrostami też wyglądają dobrze! 

Szukasz nowej fryzury? Zainspiruj się!