Zamknij

Ten kolor włosów będzie hitem 2021 roku. Wygląda... smakowicie

04.12.2020 15:30
Piękna brunetka z włosami w kolorze ciemnej czekolady i czerwonym beretem na głowie
fot. Shutterstock

Nowy rok zawsze równa się nowym trendom. Także tym fryzjerskim. Ten kolor włosów będzie modny w 2021 roku.

Każdy nowy rok niesie za sobą nutkę niepewności. Zastanawiamy się, co będzie modne w kolejnych 12 miesiącach, a jak wiemy - trendy bywają nieprzewidywalne. Również, jeżeli chodzi o fryzjerstwo. My już wiemy jednak, że w 2021 roku będzie rządził ten kolor włosów. Nie jest ekstrawagancki, wręcz przeciwnie. To jeden z tych klasycznych kolorów, na które wiele z nas już do tej pory stawiało. W dodatku wygląda smakowicie, jest nim bowiem... ciemna czekolada.

Zobacz także: Panelowa koloryzacja to hit zimy 2020/2021. Ta fryzura podbija Instagrama

Modne kolory włosów 2021: ciemna czekolada będzie hitem roku

Farba w kolorze ciemnej czekolady brzmi znajomo? Oczywiście, że tak. Choć w ostatnich latach stawialiśmy raczej na jaśniejsze odcienie włosów, teraz znów brunetki wychodzą na prowadzenie.

Po mało ekstrawaganckim roku, gdy stawialiśmy przede wszystkim na naturalność, czas dodać sobie pazura. Dlatego kobiety coraz chętniej będą decydować się na przyciemnienie swojej fryzury. 

Głęboki, ciemnoczekoladowy odcień, bez żadnych refleksów będzie absolutnym hitem nadchodzącego roku. Jego największym plusem jest to, że możemy go osiągnąć również w domowych warunkach, sięgając po farbę z drogerii. Nie jest bowiem trudny do uzyskania. 

Choć jego tajemniczy odcień i rosnąca popularność kuszą, niektóre z nas powinny na niego uważać. O ile jasne kolory odmładzają, ten może sprawić, że będziesz wyglądać o wiele poważniej. Nie pasuje on także paniom, które mają bardzo jasną karnację. 

Jeżeli jednak masz ochotę zaryzykować - śmiało, to idealny moment. Pamiętaj jednak, że później będzie ci bardzo trudno rozjaśnić ten odcień, więc nie może to być chwilowa zmiana.

Zobacz także: Piękne i proste fryzury na święta 2020. TOP 8 inspiracji na Boże Narodzenie

Szukasz modnej fryzury? Zainspiruj się!