Zamknij

Wispy bangs to grzywka, która pasuje każdej z nas i nie wymaga codziennej stylizacji. Zainspiruj się

30.11.2020 12:35
fryzura z grzywką
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się nad zrobieniem grzywki? W tym sezonie na topie jest cięcie wispy bangs, które sprawdzi się nawet na najbardziej niesfornych włosach. Zobacz, jak się prezentuje.

W tym roku poznałyśmy już wiele nowych rodzajów grzywek. Wśród nich znalazły się m.in. grzywka see-through bangs, swoop fringe i chunky fringe. A teraz przyszedł czas na kolejne modne cięcie - wispy bangs. Ta fryzura nie tylko doda ci uroku, ale też skutecznie zamaskuje zbyt wysokie czoło i optycznie przywróci twarzy właściwe proporcje.

Modne fryzury zima 2020/2021: grzywka wispy bangs

Czasami nawet subtelna zmiana fryzury może całkowicie odmienić nasz wygląd. Jeśli nie chcesz skracać włosów, ale masz ochotę na małą metamorfozę na głowie, postaw na grzywkę.

Obecnie do wyboru mamy wiele rodzajów cięć, ale nie wszystkie będą pasować do twojego kształtu twarzy, rodzaju włosów czy ich długości. Jednak jest pewna propozycja, która sprawdzi się praktycznie w każdym przypadku. Mowa o grzywce wispy bangs, która cię odmłodzi, skutecznie zakryje zbyt wysokie czoło i podkreśli twój urok.

Grzywka wispy bangs wygląda dobrze na długich, średnich i krótkich włosach. Świetnie prezentuje się też na lekkich falach i nie wymaga codziennej stylizacji. Jeśli lubisz mieć kontrolowany nieład na głowie, zdecyduj się na to rozwiązanie. Aby mieć pewność, że uzyskasz najlepszy efekt, wybierz się na wizytę do dobrego fryzjera, który dobierze odpowiednią długość grzywki.

Szukasz nowej fryzury? Zainspiruj się!