Zamknij

Textured bob to modna fryzura na wiosnę i lato 2021. Nie wymaga specjalnego układania

05.05.2021 13:29

Boby to modne i praktyczne fryzury. Wiosną i latem 2021 roku prawdziwym hitem będzie textured bob, który nie wymaga specjalnego układania.

Dziewczyna we fryzurze typu textured bob
fot. Shutterstock

W trendach znów widzimy powrót do lat 90. Zarówno w kwestiach mody, jak i fryzur. Od kilku sezonów królują uczesania typu bob. Do łask wróciły m.in. modern inverted bob, brit bob oraz boyfriend bob. W najbliższych miesiącach natomiast absolutnym hitem będzie textured bob. To mocno cieniowane uczesanie, które jest bardzo modne w 2021 roku. W dodatku jest bardzo praktyczne, ponieważ nie wymaga zbyt długiego układania - wystarczy wysuszyć włosy suszarką. Zobaczcie, jak wygląda textured bob. 

Zobacz także: Ta fryzura z lat 90. wraca do łask. Gwiazdy znów ją pokochały

Modne fryzury wiosna/lato 2021: textured bob nie wymaga układania

Textured bob to klasyczna fryzura z lat 90. Na czym konkretnie polega?

To unowocześniona wersja french boba, który królował wśród trendów w 2020 roku. Teraz stawiamy na nieco dłuższą, ale bardziej wycieniowaną wersję tak, żeby uzyskać efekt warstw.

To bardzo seksowne uczesanie, które prezentuje się niezwykle elegancko. Dobrze pasuje jednak też do oversize'owych i sportowych stylizacji.

Textured bob jest w dodatku niezwykle praktyczny. Wszystko dzięki temu, że nie wymaga od nas specjalnych kosmetyków do stylizacji i nie jest czasochłonny. Wystarczy wysuszyć włosy suszarką.

Zobaczcie, jak textured bob prezentuje się na różnych odcieniach włosów. 

Zobacz także: Fryzura z lat 60. wraca w wielkim stylu. Kobiety ją pokochały

Modne fryzury 2021

Boby to jedno, ale w tym roku prawdziwym hitem są także grzywki. W najbliższych miesiącach będą królować przede wszystkim long bangs, subtle bangs oraz heavy bangs

Jak widać, w trendach są także cieniowane fryzury. Shaggy hair i modern mullet to prawdziwe hity, które powróciły do łask po wielu dekadach. 

Zobacz także: Contrast hair to modna fryzura na wiosnę i lato 2021. Czas na kontrastujące kolory

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.

Źródło: Glamourmagazine.co.uk