Zamknij

Ten dodatek do włosów z 2000 roku znów będzie hitem. Będziemy go nosić wiosną

31.03.2021 14:06
Młoda dziewczyna czesze swoje długie włosy przed lustrem
fot. Shutterstock

Nie potrzeba wymyślnych fryzur, żeby wyglądać zjawiskowo. Wystarczy sięgnąć po modne akcesoria. Ten dodatek do włosów będzie hitem wiosny i lata 2021. 

Trendy co jakiś czas lubią zataczać koło. Nic więc dziwnego, że w tym roku bardzo modne będą fryzury sprzed lat. Będziemy stawiać jednak nie tylko na dawne uczesania. Do łask wracają także pamiętne akcesoria do włosów. Wszelkiego rodzaju opaski i spinki znów będą na czasie. Zwłaszcza te, które nosiłyśmy na początku XXI wieku, czyli... cienkie opaski. Swego czasu zostały bowiem uznane za symbol kiczu. Wiosną i latem 2021 roku będą ponownie zdobić nasze fryzury.

Zobacz także: Do łask wraca trend z lat 90. Ten dodatek do włosów będziemy nosić wiosną i latem

Modne fryzury wiosna/lato 2021: cienkie opaski znów będą hitem

W ostatnich sezonach najmodniejsze były obszerne opaski, najlepiej dodatkowo zdobione. Nosiłyśmy także wszelkiego rodzaju chusty i apaszki. Pozostaną one w trendach, bowiem w tym roku modna będzie fryzura z lat 60. w stylu Brigitte Bardot. Coraz więcej kobiet zacznie jednak stawiać na cienkie opaski.

W 2000 roku nosiłyśmy je wszystkie. Cienkie, zazwyczaj plastikowe opaski podbijały ulice i światowe wybiegi. Teraz znów będziemy na nie stawiać.

Dobrze sprawdzą się w połączeniu z prostymi włosami, gdy chcemy stworzyć elegancką stylizację. Świetnie poradzą sobie również przy niesfornych lokach. Są także idealne do sportowych stylizacji i na siłownię. 

Cienkie opaski znów zaczęły podbijać Instagram. Wybór jest tak duży, że każda z nas znajdzie model idealny dla siebie. 

Zobacz także: Halogen highlights to najmodniejsza fryzura wiosny i lata 2021. Komu pasuje?

Modne dodatki do włosów 2021

Opaski to jedno, bardzo modne jednak będą także spinki z motylkami, które pamiętamy z lat 90. Tego typu akcesoria do włosów doskonale będą komponować się ze sportowymi bobami, typu boyfriend bob, soft bob lub modern inverted bob

W trendach są obecne także obszerne gumki do włosów, z których można zrobić kucyki lub koki. W przypadku tych ostatnich świetnie sprawdzi się równie modny gadżet - sofisto twist

Zobacz także: Jaka fryzura była modna w roku twojego urodzenia? Niektóre wracają w wielkim stylu

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.