Zamknij

Honey blonde to najmodniejszy kolor włosów wiosny i lata 2021. TOP 7 inspiracji

01.02.2021 14:22
Młoda dziewczyna z włosami w kolorze honey blonde idzie ulicą
fot. Shutterstock

Blond nigdy nie wychodzi z mody. Okazuje się, że wiosną i latem 2021 roku będziemy stawiać przede wszystkim na jeden z jego odcieni.

Blond to klasyka wśród barw włosów. Nigdy nie wychodzi z mody, zmieniają się wyłącznie jego odcienie. O ile od kilku sezonów absolutnym hitem były chłodne barwy blondów, teraz wszystko się zmieni. Okazuje się, że w najbliższych miesiącach będziemy stawiać na ciepłe kolory. To oznacza, że wiosna i lato 2021 będą należały do jednej barwy - honey blonde. To ciepły kolor blondu, który sam może dzielić się na inne odcienie. Już dziś podbija Instagrama. Zobaczcie sami, jak prezentuje się na różnych długościach włosów.

Zobacz także: Butter blonde to najmodniejsza koloryzacja wiosny 2021. Jak wyglądają "maślane włosy"?

Modne fryzury wiosna i lato 2021: kolor włosów honey blonde hitem

Podobnie jak miód ma różne barwy, w zależności od swojego rodzaju, tak samo jest z odcieniem honey blonde.

"Miodowe włosy" wykonywane są metodą baleyage i mogą przypominać wiele innych barw. W jaki sposób uzyskacie taki odcień?

Warto postawić na blond włosy, a następnie bardziej brązowe, nawet nieco rudawe pasemka. Możecie też zdecydować się na brąz z dodatkiem blond refleksów. Każdy z tych kolorów w połączeniu powinien dać wam odcień jednego z wielu rodzajów miodu.

Taka fryzura doskonale pasuje kobietom, które mają zarówno chłodną, jak i ciepłą karnację. Dobrze wygląda na krótkich oraz na długich pasmach. Jak zatem widzicie, niemal każda z nas może się zdecydować na tego typu koloryzację włosów.

Zobaczcie sami, jak honey blonde prezentuje się na różnych fryzurach. 

Zobacz także: Ten trend w malowaniu włosów wraca do łask. TOP 5 pomysłów na taką fryzurę

Modne kolory włosów na 2021 rok

Kobiety, które wolą chłodne odcienie blondu, powinny zdecydować się na paryski blond. To właśnie delikatna, jasna barwa, która sprawi, że będziecie prezentować się jak prawdziwe francuskie it-girls. 

Jeżeli wolicie nieco ciemniejsze kolory włosów, wybierzcie tofee hair, który również wykonywany jest metodą baleyage. Jeżeli natomiast w duszy gra wam czerń, absolutnym hitem w najbliższych miesiącach będzie ciemna czekolada

Zobacz także: Tę fryzurę uwielbiały nasze babcie. Teraz znów będzie hitem

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.