Zamknij

Heavy bangs to najmodniejsza grzywka wiosny i lata. Sprawdź, czy będzie ci pasować

24.02.2021 14:09

Niektóre grzywki dodają swoim właścicielkom charakteru. Ta, którą będziemy nosić wiosną i latem, zdecydowanie do nich należy.

Uśmiechnięta dziewczyna w słomkowym kapeluszu i modnej fryzurze heavy bangs
fot. Shutterstock

W 2021 roku w salonach fryzjerskich będą królowały cieniowane włosy. Ich idealnym uzupełnieniem są natomiast grzywki, które od kilku sezonów znajdują się w trendach. To dość odważna zmiana, ale warto się na nią zdecydować. Zwłaszcza wtedy, gdy chcemy dodać naszemu wyglądowi nieco charakteru. W tym przypadku doskonale sprawdzi się heavy bangs, czyli grzywka, która już podbija Instagram. Wiosną i latem 2021 roku wszystkie będziemy chciały mieć na swoich głowach identyczną fryzurę.

Zobacz także: Gwiazdy pokochały tę fryzurę. "Baby braids" już podbijają Instagram

Modne fryzury wiosna i lato 2021: heavy bangs. Komu pasuje?

Heavy bangs to grzywka, która powróciła za sprawą Victorii Beckham. To na jej pokazie modelki miały właśnie takie uczesanie.

Nic więc dziwnego, że teraz tego typu fryzura stanie się hitem. Decyduje się na nią bowiem coraz więcej kobiet.

Na czym polega heavy bangs? Jest to gęsta, ale mocno postrzępiona grzywka. Dodaje swojej właścicielce charakteru i pozwala uzyskać iście rockowy wygląd. 

Jest to też niezwykle praktyczne uczesanie. Nie wymaga długiego układania i najlepiej wygląda właśnie w lekkim nieładzie.

Zobaczcie sami, jak prezentuje się heavy bangs. 

Zobacz także: Jaka fryzura była modna w roku twojego urodzenia? Niektóre wracają w wielkim stylu

Modne fryzury 2021 

Nie tylko taka grzywka będzie hitem w najbliższych miesiącach. Równie modne będą wispy bangs, long bangs oraz subtle bangs.

Możesz też zdecydować się na cieniowane włosy bez grzywki. Do łask wracają bowiem takie cięcia jak shaggy hair oraz modern mullet. Równie modne będą boby. Największym zainteresowaniem cieszyć się będą soft bob, choppy bob oraz modern inverted bob

Zobacz także: Fryzura z lat 60. wraca w wielkim stylu. Kobiety ją pokochały

loader

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.