Zamknij

Anna Wendzikowska zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na modną grzywkę, która jest hitem wiosny 2022

26.04.2022 07:49
Anna Wendzikowska zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na modną grzywkę, która jest hitem wiosny 2022
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Anna Wendzikowska zaskoczyła fanów i opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze. Gwiazda zafundowała sobie modną grzywkę, która będzie hitem najbliższych miesięcy. "Pięknie ci w tych włosach" - zachwycają się internauci.

Wiosna to czas zmian. Dlatego w tym okresie wiele kobiet, także ze świata show-biznesu, postanawia odświeżyć swój wizerunek. Ostatnio na taki krok zdecydowała się wokalistka Kasia Cerekwicka, która zafundowała sobie modną grzywkę w stylu "choppy bangs". Tego typu uczesanie odmładza i pięknie modeluje rysy twarzy, a ponadto podkreśla kości policzkowe oraz optycznie wyszczupla twarz. Teraz z kolei wizytą u fryzjera pochwaliła się Anna Wendzikowska. 

Modne fryzury wiosna 2022: Anna Wendzikowska postawiła na hitową grzywkę

Anna Wendzikowska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Gwiazda jest niezwykle popularna w sieci - jej profil na Instagramie obserwuje niemal pół miliona osób. Pokazuje tam głównie kulisy swojej pracy, ale nierzadko dzieli się też urywkami z życia prywatnego. Ostatnio influencerka opublikowała nagranie prosto z salonu fryzjerskiego.

Gwiazda TVN postanowiła odświeżyć swój wizerunek na wiosnę i zafundowała sobie "curtain bangs", czyli dłuższą grzywkę, która opada na boki. Tego typu uczesanie będzie hitem najbliższych miesięcy. Podkreśla kobiece piękno, a jednocześnie kamufluje mankamenty urody. Jego niewątpliwą zaletą jest również to, że pasuje do wielu kształtów twarzy. Co ciekawe, grzywkę "curtain bangs" można też zrobić bez obcinania włosów

Przypomnijmy, że w pierwszej połowie kwietnia na grzywkę "curtain bangs" zdecydowała się też aktorka Marta Wierzbicka.

Anna Wendzikowska zmieniła fryzurę. Internauci są zachwyceni

Post prezenterki telewizyjnej zamieszczony w mediach społecznościowych spotkał się z żywą reakcją internautów. Obserwatorzy Anny Wendzikowskiej nie szczędzą jej komplementów. Wiele osób napisało, że gwiazda w nowej fryzurze wygląda rewelacyjnie. 

Od razu tak jakoś świeżo, wiosennie i promiennie.

 

Super fryzura!

 

Pięknie ci w tych włosach - brzmią komentarze.

A jak wam się podoba Anna Wendzikowska w nowym wydaniu?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Nieudane fryzury gwiazd. Pamiętacie te uczesania? [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News

RadioZET.pl