Zamknij

Butter blonde to najmodniejsza koloryzacja wiosny 2021. Jak wyglądają "maślane włosy"?

27.01.2021 11:53
Uśmiechnięta dziewczyna z długimi blond włosami w odcieniu masła
fot. Shutterstock

W tym roku w trendach będą obowiązywały naprawdę "smaczne" kolory włosów. Jednym z nich jest "maślany blond". Na czym polega i jak wygląda butter blonde?

Wiosna sprzyja metamorfozom. Żeby odświeżyć nieco fryzurę, warto zdecydować się na modną koloryzację. A idealnymi farbami na wiosnę i lato są odcienie blondu, zwłaszcza te ciepłe. Dlatego też absolutnym hitem w najbliższych miesiącach będzie... butter blonde. Ta koloryzacja już podbija Instagram. Trudno się temu dziwić. Tzw. "maślany blond" dodaje uroku każdej kobiecie, która go nosi, przede wszystkim dlatego, że jest ciepłym odcieniem. Zobaczcie, jak go uzyskać i jak wygląda na krótkich oraz długich włosach. 

Zobacz także: Paryski blond to najmodniejszy kolor włosów 2021 roku. Wymaga specjalnej pielęgnacji

Modne fryzury wiosna 2021: butter blonde na krótkich i długich włosach

Butter blonde zyskał już furorę na całym świecie i podbija portale społecznościowe.

Coraz więcej kobiet decyduje się na tego typu odcień. Trudno się dziwić. Taki kolor włosów odmładza i sprawia, że nasza twarz staje się promienna. 

Dlaczego ten odcień nazywamy akurat "maślanym blondem"? Jak podaje portal Papilot.pl, chodzi o to, że dzięki niemu możemy uzyskać efekt masła stopionego na toście. Jak to zrobić?

Butter blonde robimy przez stworzenie jaśniejszych refleksów na nieco ciemniejszych włosach. Tym samym łączymy ze sobą dwa odcienie blondu. 

Zobaczcie sami, jak taka fryzura prezentuje się na krótkich i długich włosach. Podoba wam się? 

Zobacz także: Steel blonde to hit w koloryzacji włosów! Ten efekt na włosach pokochały influencerki

Trendy fryzury 2021: modne kolory włosów na wiosnę

Chcesz odświeżyć kolor na wiosnę, ale nie widzisz się blondzie? Masz jeszcze inne możliwości na modną fryzurę. 

Idealnym przełamaniem jasnych i nieco ciemniejszych włosów są toffee hair. To koloryzacja wykonywana metodą baleyage'u, dzięki której uzyskujemy piękne refleksy. 

Jeżeli chcesz postawić na wyrazistą fryzurę, powinnaś się zdecydować natomiast na barwę ciemnej czekolady. Takie włosy dodadzą charakteru każdej kobiecie. 

Zobacz także: Tę fryzurę uwielbiały nasze babcie. Teraz znów będzie hitem

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.

Stylzycia.radiozet.pl/Papilot.pl