Zamknij

Milky blonde hair to najmodniejszy kolor włosów na lato 2022. Zobacz, jak wygląda

09.05.2022 12:45
Modne fryzury na lato 2022: milky blonde hair to najmodniejsza koloryzacja sezonu
fot. Shutterstock

Milky blonde hair to bardzo jasny odcień włosów, który będzie hitem latem 2022 roku. Jak wygląda i komu pasuje? Przekonajcie się sami.

Choć od początku 2022 roku królują przede wszystkim ciemne odcienie włosów, np. koloryzacja "Louis Vuitton" czy prześwitujący brąz, w związku ze zbliżającymi się wakacjami wiele kobiet będzie chciało rozjaśnić swoje kosmyki. Właśnie dlatego latem 2022 roku będą królować milky blonde hair. To bardzo jasny odcień pasm, który pasuje do różnych długości włosów. Czy jednak każda kobieta będzie w nim dobrze wyglądać? Przekonajcie się sami.

Zobacz także: Frosted hair to hitowa koloryzacja 2022 roku. Jak uzyskać efekt "mrożonych włosów"?

Modne fryzury na lato 2022: milky blonde hair to najmodniejsza koloryzacja sezonu

Portal glamourmagazine.co.uk donosi, że absolutnym hitem lata 2022 będą tzw. mleczne włosy. Koloryzacja milky blonde hair już podbija Instagram.

Jest to bardzo jasny odcień pasm, który na myśl przywodzi nam barwę mleka. Może przypominać nieco platynowy blond, ale składa się z różnych odcieni, przez co ma wyjątkową głębię.

Ten odcień czerpie inspirację z platynowego blondu, ale ma droższe i bardziej luksusowe wykończenie, uzyskane dzięki technikom rozświetlania. (...) Ten kolor świetnie łączy się z ciemnym odrostem. (...) Ciemny odrost może być używany jako kolor bazowy z subtelnymi cienkimi pasemkami i babylights rozproszonymi po reszcie włosów, aby uzyskać mleczny blond - mówi Dylan Brittain, dyrektor artystyczny Rainbow Room International, w rozmowie z glamourmagazine.co.uk.

Na taki kolor włosów zdecydowała się już Kim Kardashian. O jego popularności świadczy też liczba zdjęć na Instagramie, które oznaczone są hashtagiem "milky blonde". Kobiety o różnych długościach włosów pokochały ten odcień. Najlepiej prezentuje się on jednak na długich pasmach lub na włosach do ramion, które są mocno wycieniowane. 

Zobaczcie, jak taka koloryzacja wygląda na włosach instagramerek. 

Zobacz także: Szwedzki blond to jasny kolor włosów, który będzie hitem 2022 roku. Jak wygląda?

Modne fryzury 2022

Cieniowane fryzury są absolutnym hitem 2022 roku. I to właśnie one świetnie wyglądają w odcieniu milky blonde hair. W najbliższych miesiącach warto jednak postawić też na inne uczesania.

Modne w tym roku są także takie fryzury jak zaczesany kucyk czy "pamcore". W trendach obecne są również różnego rodzaju grzywki np. curtain bangs

Zobacz także: Jak zrobić grzywkę "curtain bangs" bez obcinania włosów? Wypróbuj ten prosty i szybki trik

Te gwiazdy mają siwe włosy. Takie fryzury dodają im uroku [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: glamourmagazine.co.uk/Instagram