Ta pandemiczna fryzura stała się prawdziwym hitem. Gwiazdy stawiają na włosy Roszpunki!

08.10.2020 11:05

Może zamiast podcinać włosy zaczniesz je zapuszczać? Weź przykład z gwiazd!

dziewczyna z długimi włosami
fot. Shutterstock

Z obawy przed zarażeniem koronawirusem wiele z nas zrezygnowało z wizyt u fryzjera i postanowiło zapuszczać włosy. W związku z tym zapanowała nowa moda na fryzurę Roszpunki. Długie włosy stały się ostatnio najgorętszym hitem. Ten trend zagościł na głowach Jennifer Lopez, Beyonce i wielu influencerek.

Fryzura na czasie - włosy Roszpunki

Chyba każda z nas wie, kim była Roszpunka. Ta baśniowa postać charakteryzowała się wyjątkowo długimi włosami sięgającymi poniżej pasa. Dzisiaj podobną fryzurę możemy zaobserwować u wielu gwiazd.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty nie wystarczy tylko zapuszczać kosmyki, lecz także odpowiednio je pielęgnować i unikać produktów oraz zabiegów stylizacyjnych, które mogą je przesuszyć i obciążyć.

Dużą zaletą długich włosów Roszpunki jest możliwość upięcia ich na wiele sposobów. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć włosów a'la Roszpunka. Zainspirujcie się!

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.