Zamknij

Butter yellow to najmodniejsza fryzura lata 2022. Zobacz, jak wygląda ta koloryzacja

25.05.2022 14:14

Ciepłe odcienie blondów są absolutnym hitem wiosny i lata 2022 roku. W wakacje królować będzie przede wszystkim koloryzacja butter yellow. Jak wygląda?

Modne fryzury lato 2022: butter yellow. Ta koloryzacja to hit sezonu
fot. Shutterstock

Po wielu latach, gdy królowały jasne i chłodne blondy, w tym roku wracamy do przyciemniania włosów. Nie oznacza to jednak, że w trendach nie znajdzie się koloryzacja dla pań, które wolą jaśniejsze odcienie. W najbliższych miesiącach królować będą ciepłe blondy, a przede wszystkim jeden kolor, jakim jest butter yellow. To pasma o barwie masła, które stały się hitem na Instagramie, a już niedługo będą podbijać także salony fryzjerskie. Zobaczcie, jak wygląda ta fryzura i komu pasuje.

Zobacz także: Milky blonde hair to najmodniejszy kolor włosów na lato 2022. Zobacz, jak wygląda

Modne fryzury lato 2022: butter yellow. Ta koloryzacja to hit sezonu

Blondy nigdy nie wychodzą z mody. Raz jednak królują chłodne odcienie, a innym razem ciepłe barwy. I właśnie na te drugie będziemy się decydować latem 2022 roku.

Jeszcze niedawno pisałyśmy o koloryzacji butter blonde, która była hitem wiosny. W lecie nadal pozostanie na czasie, jednak królować będzie podobny, ale nieco inny odcień blondu. Butter yellow jest bowiem znacznie bardziej żółty i przypomina kostkę najlepszego masła. 

Ta koloryzacja doskonale wpisuje się w tegoroczne trendy tzw. ekskluzywnych włosów. Posiada bowiem wyjątkową głębię koloru ze złotym efektem. Taka fryzura powinna lśnić i dodawać nam uroku.

Na takie farbowanie powinny się zdecydować wszystkie panie, które lubią ciepłe odcienie włosów. Zobaczcie, jak ta fryzura wygląda na głowach instagramerek. 

Zobacz także: Expensive brunette to najmodniejszy kolor włosów 2022 roku. To coś dla fanek lśniących kosmyków

Modne fryzury lato 2022

Oprócz koloryzacji latem warto postawić także na modne cięcie. Absolutnym hitem w salonach fryzjerskich będą różnego rodzaju grzywki np. air bangs lub bottleneck bangs. To jednak nie wszystko.

Panie, które nie chcą decydować się na grzywkę, również znajdą coś dla siebie. W trendach królować będą bowiem także takie uczesania jak supermodel hair oraz "pamcore"

Zobacz także: "Bounce blowout" to fryzura, którą wykonasz samodzielnie w domu. Jest idealna na wesele

loader
Te gwiazdy mają siwe włosy. Takie fryzury dodają im uroku [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: Instagram