Zamknij

Baleyage odchodzi do lamusa. Teraz czas na koloryzację w stylu shatush

15.07.2021 12:19

Niedawno do łask wróciła koloryzacja baleyage. Teraz jednak czas na jej zupełnie nową odmianę. Shatush już podbija Instagram.

Modne fryzury lato 2021: shatush to nowy baleyage
fot. Shutterstock

Jednolite koloryzacje włosów od dłuższego czasu są passe. W trendach aktualnie królują wszystkie fryzury, które mają wielowymiarową barwę. Dlatego niedawno do łask powróciło farbowanie w stylu baleyage. Okazuje się, że teraz przyszedł czas na zupełnie inną koloryzację. Instagram podbija bowiem shatush. Nadaje on o wiele bardziej naturalny efekt i dlatego kobiety chętniej się na niego decydują - zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Sami zobaczcie, jak prezentują się włosy w stylu shatush.

Zobacz także: Ten trend w malowaniu włosów wraca do łask. TOP 5 pomysłów na taką fryzurę

Modne fryzury lato 2021: shatush to nowy baleyage

Shatush jest koloryzacją nieco przypominającą baleyage. Robi się je bowiem podobną techniką. Nowy trend fryzjerski jest jednak o wiele bardziej naturalny.

Shatush można wykonać na włosach o różnej długości. Pozwala osiągnąć efekt delikatnego przejścia z ciemnych do jasnych pasm. Ma nadać naszym kosmykom kolor wypalony słońcem. 

Nic więc dziwnego, że kobiety chętnie decydują się na taką koloryzację w okresie wakacyjnym. Shatush jest popularny również dlatego, że tę koloryzację można wykonać na niemal każdej barwie włosów - niezależnie od tego, czy jesteśmy blondynkami, czy brunetkami. 

Największą zaletą malowania włosów techniką shatush, podobnie jak w przypadku baleyage'u, jest brak odrostów. Jaśniejsze kosmyki tworzy się bowiem mniej więcej od połowy pasm. Dlatego też nie trzeba farbować ich aż tak często, jednocześnie nie niszcząc fryzury. 

Zobacz także: Nude hair to najmodniejsza fryzura wiosny i lata 2021. Pasuje każdej z nas

Modne fryzury 2021

Właśnie dzięki tego typu technikom farbowania włosów możemy stworzyć na swojej głowie wiele hitowych koloryzacji. W tegorocznych trendach królują m.in. contrast hair, color sweep oraz rainbow hair.

Również fanki klasyki znajdą coś dla siebie. W najbliższych miesiącach prawdziwym hitem są bowiem odcienie blondu. Warto zdecydować się przede wszystkim na honey blonde, ribbon blonde lub coconut blonde

Zobacz także: Glam shag to najmodniejsza fryzura lata 2021. To ostre cięcie połączone z elegancją

loader

Źródło: glamourmagazine.co.uk