Zamknij

Baleyage odchodzi do lamusa. Teraz czas na koloryzację w stylu shatush

15.07.2021 12:19
Modne fryzury lato 2021: shatush to nowy baleyage
fot. Shutterstock

Niedawno do łask wróciła koloryzacja baleyage. Teraz jednak czas na jej zupełnie nową odmianę. Shatush już podbija Instagram.

Jednolite koloryzacje włosów od dłuższego czasu są passe. W trendach aktualnie królują wszystkie fryzury, które mają wielowymiarową barwę. Dlatego niedawno do łask powróciło farbowanie w stylu baleyage. Okazuje się, że teraz przyszedł czas na zupełnie inną koloryzację. Instagram podbija bowiem shatush. Nadaje on o wiele bardziej naturalny efekt i dlatego kobiety chętniej się na niego decydują - zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Sami zobaczcie, jak prezentują się włosy w stylu shatush.

Zobacz także:  Ten trend w malowaniu włosów wraca do łask. TOP 5 pomysłów na taką fryzurę

Modne fryzury lato 2021: shatush to nowy baleyage

Shatush jest koloryzacją nieco przypominającą baleyage. Robi się je bowiem podobną techniką. Nowy trend fryzjerski jest jednak o wiele bardziej naturalny.

Shatush można wykonać na włosach o różnej długości. Pozwala osiągnąć efekt delikatnego przejścia z ciemnych do jasnych pasm. Ma nadać naszym kosmykom kolor wypalony słońcem. 

Nic więc dziwnego, że kobiety chętnie decydują się na taką koloryzację w okresie wakacyjnym. Shatush jest popularny również dlatego, że tę koloryzację można wykonać na niemal każdej barwie włosów - niezależnie od tego, czy jesteśmy blondynkami, czy brunetkami. 

Największą zaletą malowania włosów techniką shatush, podobnie jak w przypadku baleyage'u, jest brak odrostów. Jaśniejsze kosmyki tworzy się bowiem mniej więcej od połowy pasm. Dlatego też nie trzeba farbować ich aż tak często, jednocześnie nie niszcząc fryzury. 

Zobacz także:  Nude hair to najmodniejsza fryzura wiosny i lata 2021. Pasuje każdej z nas

Modne fryzury 2021

Właśnie dzięki tego typu technikom farbowania włosów możemy stworzyć na swojej głowie wiele hitowych koloryzacji. W tegorocznych trendach królują m.in. contrast hair, color sweep oraz rainbow hair.

Również fanki klasyki znajdą coś dla siebie. W najbliższych miesiącach prawdziwym hitem są bowiem odcienie blondu. Warto zdecydować się przede wszystkim na honey blonde, ribbon blonde lub coconut blonde

Zobacz także:  Glam shag to najmodniejsza fryzura lata 2021. To ostre cięcie połączone z elegancją

Źródło: glamourmagazine.co.uk