Zamknij

Shaggy lob to najmodniejsza fryzura lata 2021. Łączy w sobie największe trendy roku

24.06.2021 14:27
Modna fryzura na lato 2021: shaggy lob
fot. Shutterstock

Latem wszystkie będziemy stawiać na uczesanie, które łączy w sobie największe trendy roku. Sami zobaczcie, jak prezentuje się fryzura shaggy lob.

Latem uwielbiamy stawiać na fryzury, które są modne i eleganckie, ale przede wszystkim wygodne. Dlatego też w upalne dni ochoczo ścinamy włosy na krótko. Warto jednak wtedy postawić na fryzurę, które będzie odpowiadała kształtowi naszej twarzy. Nie wszystkie kobiety wyglądają bowiem dobrze z krótkimi kosmykami. Bezpieczną opcją jest uczesanie, które będzie hitem lata 2021 i stanowi połączenie największych trendów fryzjerskich tego roku. Sami zobaczcie, jak wygląda shaggy lob.

Zobacz także: Mermaid waves to fryzura idealna na lato. Jest hitem 2021 roku

Modne fryzury lato 2021: shaggy lob to połączenie największych trendów

W tym roku absolutnym hitem są cieniowane włosy i boby. Shaggy lob jest połączeniem obu tych trendów. 

Shaggy hair wróciły do łask po kilku dekadach. Tego typu uczesanie królowało bowiem w latach 70. Teraz ponownie zagościło w trendach, jednak tym razem warto zestawić je z innymi modnymi elementami.

Doskonałym wyborem pod tym względem jest long bob. Jest to bardzo modny bob, jednak w nieco przedłużonej wersji. Dzięki temu doskonale prezentuje się nawet u tych pań, które mają okrągłą buzię. 

Właśnie z tych dwóch trendów wywodzi się shaggy lob. Są to mocno wycieniowane włosy do ramion. Dzięki temu uzyskujemy nieco "dziki", postrzępiony efekt. Tego typu fryzura najlepiej prezentuje się w lekkim nieładzie, zwichrzona przez wiatr. Jest zatem doskonałą opcją na wakacje.

Sami zobaczcie, jak prezentuje się shaggy lob. 

Zobacz także: "Współczesna Rachel" to hit lata 2021. Ta fryzura stała się popularna wraz z powrotem "Przyjaciół"

Modne fryzury 2021

Cieniowane włosy i boby są hitem tego roku. Stąd popularność takich fryzur jak glam shag, textured bob czy layered bob.

To jednak nie wszystko. W najbliższych miesiącach warto postawić także na grzywkę. Absolutnym hitem będą long bangs, blunt cartain oraz subtle bangs

Zobacz także: Mullet pixie to wygodna i modna fryzura na lato 2021. Gwiazdy ją pokochały

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.