Zamknij

Layered bob to modna fryzura na lato 2021. Dodaje włosom objętości

01.06.2021 13:18
Modna fryzura na lato 2021 - layered bob
fot. Shutterstock

Są takie fryzury, w których niemal każdy wygląda korzystnie. Należy do nich layered bob, który będzie hitem lata 2021.

W tym roku w trendach znalazło się wiele fryzur, które kobiety uwielbiają. Wśród nich prym wiodą boby. W najbliższym czasie absolutnym hitem będą modern inverted bob, brit bob, textured bob oraz wiele innych cięć tego typu. Jednym z nich jest layered bob, w którym niemal każda kobieta prezentuje się dobrze. Jest to w dodatku uczesanie, które nadaje włosom objętości. Zobaczcie sami, na czym polega ta fryzura i jak kobiety prezentują się w cięciu typu layered bob. 

Zobacz także:  One length hair to świetna alternatywa dla cieniowanych włosów. Będzie hitem lata 2021

Modne fryzury lato 2021: layered bob dodaje włosom objętości

Layered bob to po prostu warstwowy bob. Właśnie dlatego jest to fryzura, która każdego rodzaju włosom nada boskiej objętości. 

Jest to o tyle uniwersalne cięcie, że można je zrobić zarówno na krótkich, jak i na długich pasmach. Dlatego też w jego przypadku wystarczy dostosować kosmyki do kształtu twarzy. Każda kobieta będzie prezentować się rewelacyjnie w takim uczesaniu. 

Layered bob w dodatku nie wymaga specjalnego układania. Włosy w jego przypadku są tak podcięte, że zawsze prezentują się rewelacyjnie, a im bardziej naturalnie, tym lepiej. Dlatego jest to praktyczna fryzura, która świetnie sprawdzi się latem.

Zobaczcie, jak layered bob prezentuje się na włosach o różnej długości i barwie. Skusicie się na tego typu cięcie? 

Zobacz także:  Wolf cut hair to fryzura, która podbija Instagram i TikToka. Będzie hitem lata 2021

Modne fryzury 2021

Nie tylko boby będą prawdziwym hitem tego roku. Do trendów wracają także mocno cieniowane fryzury typu glam shag, mullet pixie oraz big chops.

Hitem najbliższych miesięcy będą również wszelkiego rodzaju grzywki. Najbardziej interesujące pod tym względem są blunt curtain, long bangs oraz heavy bangs

Zobacz także:  Golden caramel to najmodniejszy kolor włosów 2021 roku. Zobaczcie, jak wygląda

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.