Zamknij

Boy band bob to hit lata 2021. Jaka to fryzura i skąd wzięła się w trendach?

02.07.2021 13:59
Modne fryzury lato 2021: boy band bob to hit wakacji
fot. Shutterstock

Boby są prawdziwym hitem tego roku. Latem jednak będziemy stawiać przede wszystkim na jedną fryzurę. Jest nią boy band bob.

Trendy fryzjerskie, podobnie jak każda inna moda, bywają zmienne. Nic więc dziwnego, że każdego roku królują inne uczesania. Od wielu sezonów hitową fryzurą jest jednak bob. To kultowe uczesanie doczekało się wielu odmian. W najbliższych miesiącach na topie będą przede wszystkim modern inverted bob oraz textured bob. Król lata będzie jednak zupełnie inny. Okazuje się, że największym hitem wakacji 2021 roku będzie fryzura o nazwie boy band bob. Z czym wam się kojarzy? Sprawdźcie, czy macie rację.

Zobacz także: Shaggy lob to najmodniejsza fryzura lata 2021. Łączy w sobie największe trendy roku

Modne fryzury lato 2021: boy band bob to hit wakacji

Boy bandy były modne w latach 90. To właśnie wtedy hitem stały się wszelkiego rodzaju boby, które od kilku lat znów są popularne. 

Kobiety szalały na punkcie zespołu Backstreet Boys i Nicka Cartera. To właśnie jego fryzura stawiana jest za wzór, gdy myślimy o boy band bobie.

Jest to krótkie uczesanie, sięgające poniżej uszu. Najważniejsze jest jednak delikatne wycieniowanie pasm - z przodu powinny być bowiem nieco dłuższe, a z tyłu krótsze.

I choć w latach 90. tak czesali się przede wszystkim panowie, dziś to głównie kobiety decydują się na taką fryzurę. Wśród nich znajdują się nawet gwiazdy, w tym modelka Kaia Gerber. 

Sami zobaczcie, jak prezentuje się boy band bob.

Zobacz także: "Współczesna Rachel" to hit lata 2021. Ta fryzura stała się popularna wraz z powrotem "Przyjaciół"

Modne fryzury lato 2021

Boby to nieustannie najmodniejsze fryzury, zwłaszcza latem. W tym roku stawiamy przede wszystkim na brit bob, angled bob oraz layered bob.

Jeżeli jednak nie przepadasz za tego typu uczesaniami, zawsze możesz postawić na inną fryzurę. Modne w najbliższych miesiącach będą również glam shag, one length hair oraz big chops

Zobacz także: Mermaid waves to fryzura idealna na lato. Jest hitem 2021 roku