Zamknij

Bubble braids to najmodniejsza fryzura tego lata! Zrobisz ją sama w kilka minut

27.07.2020 08:06

Masz długie włosy i szukasz pomysłu na nową fryzurę? To uczesanie będzie dla ciebie strzałem w dziesiątkę!

warkocz
fot. Shutterstock

Tego lata na liście najmodniejszych fryzur znalazły się m.in. french bob, shaggy bob, koczek pozostawiony w lekkim nieładzie oraz sleek ponytail. Teraz do tej listy dołączyło kolejne modne uczesanie. Mowa o warkoczykach przypominających bąbelki, czyli tzw. bubble braids!

Bubble braids - hit lata 2020

Bubble braids to fryzura, która odmładza, podkreśla naszą osobowość i pasuje do wielu wakacyjnych stylizacji. W mediach społecznościowych stała się prawdziwym hitem! Obecnie na Instagramie znajdziemy ponad 17 tysięcy zdjęć z hashtgiem #bubblebraid. To modne uczesanie możesz stworzyć samodzielnie! To bardzo proste.

Do zrobienia bąbelkowych warkoczy będziesz potrzebować kilku cienkich gumek. Na początku zrób kitkę i wygładź włosy. Następnie weź do ręki drugą gumkę i załóż ją na włosy kilka centymetrów poniżej pierwszej gumki. Później dodaj kolejne gumki w identyczny sposób, zachowując tę samą odległość.

Na koniec wystarczy z włosów pomiędzy gumkami uformować bąbelki. Polega to na rozluźnianiu kosmyków między gumkami. Gotowe!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!