Zamknij

Ta fryzura to hit jesieni i zimy 2022. Jest bardzo stylowa

15.09.2022 11:06

Bob to jedna z najmodniejszych fryzur od wielu lat. Okazuje się, że wystarczy prosty trik, żeby dodać mu objętości. Takie uczesanie to hit jesieni i zimy 2022.

Modne fryzury jesień-zima 2022: bob zaczesany na jedną stronę dodaje objętości
fot. Shutterstock

Od kilku sezonów w trendach pozostają te same fryzury - każdą z nich jednak odświeżamy i staramy się dodać do niej coś nowego. Absolutnym hitem od lat jest bob, którego także można stylizować na wiele sposobów. Jesienią i zimą 2022 roku będziemy stawiać przede wszystkim na objętość. Dlatego niezależnie od tego, na jaką długość włosów się zdecydujemy - czy postawimy na long boba, czy może soft boba - warto poznać trik, który sprawi, że nasze uczesanie będzie hitem w kolejnych miesiącach.

Zobacz także: Chcesz zwiększyć objętość włosów? Spróbuj je "uszczypnąć"

Modne fryzury jesień-zima 2022: bob zaczesany na jedną stronę dodaje objętości

Jesień i zima to czas, kiedy włosy nie są w najlepszej kondycji. Plączą się pod chustką lub szalikiem i stają się oklapnięte od czapki. Dlatego w tym sezonie warto postawić na praktyczną fryzurę - krótkie włosy, które można błyskawicznie poprawić w każdej chwili. 

I właśnie takie jest uczesanie w stylu side part bob. To dowolny bob, ale zaczesany w konkretny sposób - mianowicie na bok. Przełożenie pasm na jedną stronę sprawi, że ułożą się one do góry i tym samym będą miały większą objętość. 

To niezwykle wygodne - zwłaszcza wtedy gdy idziemy gdzieś w czapce i chcemy szybko poprawić fryzurę, gdy już ją zdejmiemy. W dodatku wówczas nie potrzebujemy żadnych kosmetyków dodających objętości. Zobaczcie, jak taką fryzurę noszą instagramerki. 

Zobacz także: Textured bob to modna fryzura. Nie wymaga specjalnego układania

Modne fryzury 2022

W tym roku boby są bardzo modne, ale w trendach znajdzie się też coś dla fanek innych fryzur. Absolutnym hitem są uczesania, które były na topie w minionych dekadach - głównie w latach 70. i 90. 

Właśnie dlatego warto postawić na fryzurę "the Sachel", która jest połączeniem shaggy hair i modern Rachel. Hitem w najbliższych miesiącach będą także supermodel hair, które są idealne dla właścicielek długich kosmyków. 

Zobacz także: Fryzura Lady Di wraca do łask. Modern Diana bob to hit roku

loader
Nieudane fryzury gwiazd. Pamiętacie te uczesania? [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News

Źródło: glamourmagazine.co.uk/Instagram