Zamknij

Herringbone highlights to pasemka, które pomogą ukryć siwe włosy. Gwiazdy je pokochały

31.05.2022 13:51

Niektóre kobiety nie wstydzą się swoich siwych włosów, ale nie chcą też mieć całych srebrnych pasm. Właśnie im przypadną do gustu herringbone highlights.

Modne fryzury 2022: herringbone highlights to pasemka, które pomogą ukryć siwe włosy
fot. Rex Features/East News

Trudno zatuszować siwe włosy. Nawet jeżeli pomalujemy pasma, prędzej czy później na głowie zauważymy srebrzyste odrosty. Warto zatem postawić na koloryzację, która sprawi, że będą one wyglądać naturalnie. Wystarczy zainspirować się stylizacją włosów gwiazd. Sarah Jessica Parker, Jennifer Aniston czy Gwyneth Paltrow z dumą prezentują swoje siwe odrosty, jednocześnie nie rezygnując z uwielbianego przez siebie blondu. Pomagają im w tym herringbone highlights. Zobaczcie, jak wyglądają te pasemka. 

Zobacz także: Milky blonde hair to najmodniejszy kolor włosów na lato 2022. Zobacz, jak wygląda

Modne fryzury 2022: herringbone highlights to pasemka, które pomogą ukryć siwe włosy

Portal glamourmagazine.co.uk donosi, że absolutnym hitem tego roku jest łączenie siwych odrostów z blond refleksami. Właśnie na tym polegają herringbone highlights.

Takie pasemka pokochały gwiazdy, które chcą podkreślić swoją siwiznę, ale jednocześnie nie zamierzają stawiać na całe srebrzyste pasma. Ta fryzura polega na zostawieniu siwego odrostu, a następnie przeplataniu szarych pasm z blond odcieniami dopasowanymi do naszej karnacji. 

Siwe włosy pojawiają się sporadycznie i są rozproszone – niektóre nawet grupują się w pasma, więc warto z nimi współpracować, łącząc je z kolorem włosów, który jest całkowicie dopasowany do ciebie - powiedział stylista fryzur Tom Smith w rozmowie z glamourmagazine.co.uk. 

Zobaczcie, jak ta fryzura wygląda na włosach gwiazd. 

Zobacz także: Frosted hair to hitowa koloryzacja 2022 roku. Jak uzyskać efekt "mrożonych włosów"?

Sarah Jessica Parker
fot.

Instagram/sarahjessicaparker

Jennifer Aniston
fot.

Instagram/jenniferaniston

Gwyneth Paltrow
fot.

Instagram/gwynethpaltrow

Modne fryzury 2022

Naturalne odcienie włosów są absolutnym hitem 2022 roku. Warto stawiać na blondy, które wyglądają jak rozjaśnione słońcem. Właśnie takie są np. "tenisowe pasemka". To jednak nie wszystko.

W najbliższych miesiącach należy postawić również na pielęgnację włosów. Modne koloryzacje to bowiem te, które wyglądają na luksusowe. Dlatego warto zdecydować się na farbowanie "Louis Vuitton", expensive brunette lub butter yellow i połączyć je z pielęgnacją odpowiadającą danej barwie kosmyków. 

Zobacz także: Almond honey hair to kolor włosów idealny na wiosnę i lato 2022. Jest bardzo twarzowy

loader
Te gwiazdy mają siwe włosy. Takie fryzury dodają im uroku [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: glamourmagazine.co.uk