Zamknij

"The sachel" to najmodniejsza fryzura tego sezonu. Będzie hitem drugiej połowy 2022 roku

05.08.2022 13:16

Fryzury cieniowane z grzywką są absolutnym hitem 2022 roku. W najbliższych miesiącach będziemy stawiać na połączenie dwóch kultowych trendów. Sprawdź, jakich.

Modne fryzury 2022: "The Sachel" to hit drugiej połowy roku
fot. Shutterstock

W ostatnim czasie jesteśmy świadkami powrotu wielu trendów z minionych dekad. Absolutnym hitem w salonach fryzjerskich są uczesania z lat 80. i 90. W najbliższych miesiącach pójdziemy jednak o krok dalej. W drugiej połowie 2022 roku będziemy łączyć dwie kultowe fryzury. Jedna z nich była popularna w latach 80., natomiast druga robiła furorę w latach 90. za sprawą serialu "Przyjaciele". Sami zobaczcie, o jakie uczesania chodzi.

Zobacz także: Ta fryzura z lat 70. wraca do łask. Zobacz, jak wygląda i jak ją stylizować

Modne fryzury 2022: "the sachel" to hit drugiej połowy roku

W ostatnich miesiącach mogliśmy zauważyć powrót wielu fryzur z dawnych lat. Teraz w jednym uczesaniu łączymy dwie kultowe stylizacje włosów. 

Absolutnym hitem 2022 roku są cieniowane pasma, a także fryzury z grzywką. Nic więc dziwnego, że shaggy hair z lat 80. znów są na czasie. To postrzępione uczesanie łączymy jednak z fryzurą modern Rachel, czyli stylizacją włosów, z której słynęła Rachel Green z serialu "Przyjaciele". 

Jak zatem wygląda "the sachel"? Portal glamourmagazine.co.uk donosi, że jest to uczesanie charakteryzujące się długością do obojczyków. Przy buzi powinno być mocno pocieniowane, a najlepiej, jeżeli zostanie zakończone grzywką. Kurtyna na czole może być dłuższa lub krótsza - w zależności od naszych upodobań.

Zobaczcie, jak dokładnie wygląda fryzura "the sachel". 

Zobacz także: Shaggy lob to najmodniejsza fryzura lata. Łączy w sobie największe trendy roku

Modne fryzury 2022

W 2022 roku królują fryzury damskie z grzywką. Absolutnym hitem są takie uczesania jak: jagged fringe, air bangs oraz bottleneck bangs. Jeżeli jednak nie jesteście fankami tego typu fryzur, możecie postawić też na inne stylizacje włosów.

W najbliższych miesiącach nadal będą modne boby. Wśród nich królują modern Diana bob, angled bob oraz bixie

Zobacz także: Fryzura Jennifer Lopez jak z lat 90. to hit lata. Wykonasz ją błyskawicznie

loader
Nieudane fryzury gwiazd. Pamiętacie te uczesania? [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News

Źródło: glamourmagazine.co.uk/Instagram