Zamknij

Znudził ci się zwykły kok? Oto modne upięcie włosów, które wykonasz w kilka minut

09.04.2021 11:02
Modne fryzury 2021: proste upięcie włosów, które wykonasz w kilka minut
fot. SHUTTERSTOCK

Lubisz mieć upięte włosy? Znudził ci się tradycyjny kok i szukasz nowych inspiracji? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, to znaczy, że dobrze trafiłaś. Poniżej zamieszczamy krótki tutorial, jak zrobić oryginalne upięcie w zaledwie kilka minut.

Kobiety, które podążają za modą i chciałyby coś zmienić w swoim wyglądzie, z pewnością zainteresuje ten oryginalny sposób na upięcie włosów. Można je wykonać w zaledwie kilka minut, a robi spektakularne wrażenie. Jak zrobić modną fryzurę krok po kroku?

Modne fryzury 2021: proste upięcie włosów, które wykonasz w kilka minut

Fryzura to istotny element kobiecego wyglądu. Piękne uczesanie jak nic innego może dodać pewności siebie. Niestety działa to także w drugą stronę. Nieładne upięcie włosów może ją szybko odebrać. Warto zatem przed ważniejszym wyjściem poświęcić kilka minut i wykonać modną fryzurę, która z pewnością wyróżni cię z tłumu i nada charakteru całej stylizacji.

Poniżej zamieszczamy krótki tutorial przedstawiający w kilku krokach sposób na modne upięcie. Trzeba przyznać, że ta prosta fryzura robi niemałe wrażenie.

Jak zrobić modne upięcie włosów? Tutorial rok po kroku

Na początku - jak można zobaczyć na powyższym wideo - należy oddzielić dwa niewielkie pasma włosów z przodu. Z reszty kosmyków natomiast wykonujemy niską kitkę. Następnie bierzemy nasze pozostawione wcześniej pasma i zwijamy je w jednym kierunku. Później łączymy je i związujemy małą gumką z tyłu, nad naszym końskim ogonem. Kolejnym i zarazem ostatnim już krokiem jest przełożenie naszej większej kitki przez mniejszą.

Upięcie na pewno lepiej sprawdzi się na długich i gęstych włosach, ale mogą spróbować wykonać je także osoby z półdługą fryzurą do ramion.

Podoba wam się końcowy efekt?

Sprawdźcie, jak wyglądają najpiękniejsze fryzury na wesele.

RadioZET.pl