Zamknij

"Współczesna Rachel" to hit lata 2021. Ta fryzura stała się popularna wraz z powrotem "Przyjaciół"

02.06.2021 11:40

Jennifer Aniston wyznaczała trendy jako Rachel w "Przyjaciołach". Teraz powrót serialowej ekipy przyczynił się do powstania nowej modnej fryzury.

"Przyjaciele" - do łask wróciła fryzura modern rachel, która będzie hitem lata 2021
fot. WARNER BROS TV/Album/EAST NEWS

Rachel z "Przyjaciół" zawsze była wzorem do naśladowania dla młodych kobiet. Zwłaszcza w przypadku jej stylizacji i fryzur. W latach 90. uczesanie a' la Rachel było prawdziwym hitem. Powrót ekipy serialowej na plan przyczynił się do nowej fali zainteresowania produkcją i jej bohaterami. W tym oczywiście hitowymi fryzurami Jennifer Aniston z dawnych lat. Nic więc dziwnego, że aktualnie TikToka podbija uczesanie modern Rachel, czyli nowoczesna wersja tego kultowego boba. Decydują się na nie także niektóre znane osoby.

Zobacz także: Ta fryzura z lat 90. wraca do łask. Gwiazdy znów ją pokochały

Modne fryzury 2021: "współczesna Rachel" stała się popularna dzięki powrotowi "Przyjaciół"

Serial "Przyjaciele" od lat nie traci na popularności. Przygody paczki przyjaciół z Nowego Jorku bawią coraz to młodsze pokolenia. Nic więc dziwnego, że wracają również trendy z tamtych lat.

Ostatnio mieliśmy do czynienia z kolejną falą zainteresowania produkcją z lat 90. Wszystko dzięki zjazdowi ekipy, która stworzyła specjalny odcinek ze wspomnieniami z serialu. Tym samym powróciła także moda na kultową fryzurę Rachel, w której postać wcieliła się Jennifer Aniston.

Jak podaje portal glamourmagazine.co.uk, w ostatnim czasie zainteresowanie fryzurą Rachel wzrosło aż o 179%. Hashtag na TikToku #RachelGreen cieszy się natomiast coraz większą popularnością.

Użytkowniczki aplikacji pokazują, jak samodzielnie wykonują kultowe uczesanie bohaterki. Na tego typu fryzurę zdecydowała się nawet jedna z gwiazd młodego pokolenia, czyli znana ze "Stranger Things" Millie Bobby Brown. 

Sami zobaczcie, jak tiktokerki radzą sobie z tym uczesaniem. 

Zobacz także: Ta fryzura z lat 90. wróci do łask w 2021 roku. Już podbija TikToka

Everett Collection/East News

Modne fryzury 2021

Specjalny odcinek "Przyjaciół" z pewnością przyczynił się do popularyzacji tego zjawiska. Trzeba jednak przyznać, że w tym roku do mody powróciło wiele trendów z lat 90. 

Absolutnym hitem w najbliższych miesiącach będą wszelkiego rodzaju boby. Wśród nich prym wiodą modern inverted bob, layered bob oraz textured bob

Zobacz także: Ta fryzura w stylu lat 90. stała się największym hitem na TikToku. Sprawdź, jak ją wykonać

loader

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.

Źródło: Glamourmagazine.co.uk