Zamknij

Long bangs to najmodniejsza grzywka wiosny 2021. Nosi ją już Jennifer Lopez

18.02.2021 15:30
Jennifer Lopez z fryzurą long bangs
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Jennifer Lopez od lat wyznacza trendy na całym świecie. Grzywka, na którą zdecydowała się jakiś czas temu, będzie hitem nadchodzącej wiosny.

Jennifer Lopez zmieniła fryzurę pod koniec minionego roku. Gwiazda zdecydowała się wówczas na long bangs - grzywkę, która była hitem w latach 70. Ta uniwersalna i niezwykle wygodna jak na tego typu uczesanie fryzura niemal od razu zaczęła podbijać salony fryzjerskie na całym świecie. Stała się na tyle popularna, że wpisała się już w najważniejsze trendy i będzie hitem w nadchodzących miesiącach. Wiosną niemal wszystkie będziemy stawiały właśnie na long bangs, która już podbija Instagram. 

Zobacz także: Dominika Kulczyk ma nową fryzurę. Postawiła na najmodniejszą grzywkę wiosny

Modne fryzury 2021: long bangs. Nosi ją już Jennifer Lopez

W tym roku królują różnego rodzaju grzywki. Jedną z nich jest long bangs, która już podbija Instagram i stanie się hitem wiosny 2021. 

Jest to grzywka, która ma być wydłużona i schodzić aż na oczy. Może nieco przypominać odrastające włosy. W tym właśnie tkwi jej urok - chaotyczna, nieco niedbale ułożona wygląda najlepiej. 

Zdecydowała się na nią sama Jennifer Lopez. Artystka pokazuje, że taką grzywkę można układać na różne sposoby. Jednym z nich są oczywiście proste kosmyki przykrywające czoło. Można jednak ją zaczesać także na boki. 

Różne wersje long bangs zobaczycie także na Instagramie. Ta fryzura podbija sieć, a niedługo będzie królowała także w salonach fryzjerskich.

Oto pomysły na tego typu uczesanie.

Zobacz także: Honey blonde to najmodniejszy kolor włosów wiosny i lata 2021. TOP 7 inspiracji

Modne fryzury 2021

Jeżeli nie chcesz mieć aż tak długiej grzywki, zawsze możesz postawić na wispy bangs, która także będzie hitem w nadchodzących miesiącach. A jeżeli wolisz nieco delikatniejsze uczesania, zdecyduj się na subtle bangs.

Nie chcesz ścinać grzywki? Zawsze możesz wybrać tradycyjnego boba. W tym roku królują takie uczesania jak: soft bob, choppy bob oraz modern inverted bob

Zobacz także: Jaka fryzura była modna w roku twojego urodzenia? Niektóre wracają w wielkim stylu

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.