Zamknij

Golden caramel to najmodniejszy kolor włosów 2021 roku. Zobaczcie, jak wygląda

27.05.2021 14:09
Golden caramel to najmodniejsza koloryzacja włosów na 2021 rok
fot. Shutterstock

W tym roku chętnie stawiamy na naturalne, ale zjawiskowe odcienie włosów. Właśnie taki jest golden caramel, który będzie hitem najbliższych miesięcy. 

Naturalne barwy włosów świetnie nadają się na niemal każdą porę roku. Nic więc dziwnego, że są takie odcienie, na które decydujemy się chętniej, ponieważ będziemy mogły je nosić niezależnie od sezonu. Właśnie tak jest w przypadku farbowania typu golden caramel, który od pewnego czasu podbija Instagram. Ta koloryzacja przypomina naturalną barwę włosów, ale pięknie mieni się w słońcu. Świetnie sprawdzi się zatem zarówno wiosną, jak i latem, a nawet jesienią. Sami zobaczcie, jak się prezentuje.

Zobacz także:  Nude hair to najmodniejsza fryzura wiosny i lata 2021. Pasuje każdej z nas

Modne fryzury 2021: golden caramel to najmodniejsza koloryzacja włosów

Złoty karmel to zjawiskowa fryzura, która świetnie będzie wyglądać latem. Doskonale mieni się bowiem w słońcu.

To modna koloryzacja wykonywana techniką baleyage. Podstawą jest jak najbardziej naturalny brąz. Następnie fryzjer powinien zrobić na naszych kosmykach jasne refleksy w kolorze blond. 

Tego typu włosy doskonale będą pasować szatynkom z opaloną cerą. Mogą się na nie zdecydować jednak również naturalne blondynki.

Jest to koloryzacja, która podbija Instagram. Trudno się dziwić, że decyduje się na nią coraz więcej kobiet. Sami zobaczcie, jak pięknie prezentują się włosy w stylu golden caramel. 

Zobacz także:  Ten kolor włosów będzie hitem wiosny i lata 2021. Świetnie komponuje się z opalenizną

Modne fryzury 2021 

W najbliższym czasie w trendach znajdą się różne barwy włosów - począwszy od delikatnych blondów jak honey blonde, przez brązy w stylu toffee hair, skończywszy na ciemnej czekoladzie.

To jednak nie wszystko. Równie modne będą odważne kolory jak purple hair. Warto też zdecydować się na refleksy w stylu vacation glow hair lub halogen highlights

Zobacz także:  Shadow roots to koloryzacja, dzięki której ukryjesz odrosty. Wypróbuj ją i przekonaj się sama

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.