Zamknij

Color sweep to najmodniejsza barwa włosów 2021 roku. Zobaczcie, jak wygląda

10.06.2021 14:05
Color sweep hair to najmodniejsza fryzura 2021 roku
fot. Shutterstock

Color sweep to koloryzacja wykonywana bardzo modną techniką, która po latach wróciła do łask. Nic więc dziwnego, że jest absolutnym hitem 2021 roku.

Od dłuższego czasu mówi się o wielkim powrocie techniki farbowania włosów, jaką jest baleyage. Bez wątpienia to prawdziwy hit tego roku. Nic więc dziwnego, że dużą popularnością cieszy się także koloryzacja color sweep. Jest to bowiem fryzura, którą również wykonuje się techniką baleyage. Na tego typu uczesanie decyduje się coraz więcej kobiet i pokochały je też gwiazdy. Zobaczcie sami, jak wyglądają włosy w stylu color sweep i czym dokładnie charakteryzuje się ta fryzura. 

Zobacz także:  Ten trend w malowaniu włosów wraca do łask. TOP 5 pomysłów na taką fryzurę

Modne fryzury 2021: color sweep to najmodniejsza koloryzacja roku

Baleyage może mieć różne wymiary - począwszy od klasyczny pasemek, przez ombre na włosach, skończywszy na malowaniu pasm na różne kolory. I właśnie na tym ostatnim opiera się koloryzacja color sweep. 

Farbowanie w stylu color sweep polega na tym, że malujemy włosy różnymi odcieniami, ale stosujemy pod tym względem sposób znany nam z ombre, czyli nakładania farby od połowy kosmyków. Kluczem pod tym względem jest uzyskanie swobodnych przejść między barwami. Dzięki temu nasza fryzura będzie elegancka, a odrosty pozostaną niewidoczne.

Dla wzbogacenia efektu można zdecydować się na lekkie przyciemnienie górnej części włosów. Dzięki temu końcówki pasm będą bardziej widoczne. Warto jednak wówczas postawić na odcień zbliżony do naturalnego koloru kosmyków. Inaczej trzeba będzie regularnie farbować odrosty. 

Color sweep sprawia, że fryzura wygląda stylowo, świeżo i przede wszystkim modnie. Nic więc dziwnego, że kobiety pokochały tę koloryzację. Sami zobaczcie, jak instagramerki prezentują się w tego typu włosach. 

Zobacz także:  Nude hair to najmodniejsza fryzura wiosny i lata 2021. Pasuje każdej z nas

Modne fryzury 2021

Baleyage to koloryzacja, która jest hitem tego roku, ale nie tylko na nią warto zdecydować się w najbliższych miesiącach. W trendach niezależnie od sezonu będą także honey blonde czy golden caramel. To jednak nie wszystko.

Najbliższe miesiące będą sprzyjały tym, którzy nie boją się eksperymentować z fryzurami. Absolutnym hitem będą bowiem rainbow hair, purple hair oraz contrast hair

Zobacz także:  Halogen highlights to najmodniejsza fryzura wiosny i lata 2021. Komu pasuje?

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.

Źródło: Glamour.com