Zamknij

Gwiazdy pokochały tę fryzurę. "Baby braids" już podbijają Instagram

17.02.2021 14:07
Bella Hadid w modnej fryzurze baby braids
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Chcesz postawić na fryzurę w iście gwiazdorskim stylu? To uczesanie z lat 90. wraca w nowoczesnym wydaniu i podbija Instagram.

Pamiętacie, gdy w latach 90. królowały koczki z luźno puszczonymi wzdłuż twarzy pasmami? Teraz influencerki wzorują się na tamtym uczesaniu, jednak idą o krok dalej. Okazuje się, że Instagram podbija fryzura "baby braids". To włosy luźno puszczone lub upięte, jednak z bardzo ważnym elementem - drobnymi warkoczykami, które zwisają właśnie wzdłuż twarzy. Na tego typu uczesanie zdecydowały się już m.in. Bella Hadid czy Hailey Bieber. Jest to fryzura, która błyskawicznie stała się hitem na Instagramie i w najbliższych miesiącach postawi na nią wiele kobiet.

Zobacz także: Ta fryzura będzie hitem wiosny 2021. Dzięki niej poczujesz się jak w latach 90.

Modne fryzury 2021: "baby braids" to hit i ulubione uczesanie

"Baby braids" to tzw. dziecięce warkoczyki. Są to drobno zaplecione pasma włosów, luźno puszczone wzdłuż twarzy.

Hailey Bieber zdecydowała się na nie w połączeniu z klasyczną fryzurą. Bella Hadid natomiast postawiła na sportowy look i zaplotła pasma do gładko ulizanych, sczepionych z tyłu włosów. 

"Baby braids" to naprawdę rewelacyjny pomysł, gdy chcemy nieco urozmaicić nasze codzienne uczesanie. Są szybkie w wykonaniu i dobrze komponują się z różnymi stylizacjami.

Nic więc dziwnego, że ta fryzura już podbija Instagram. Przedstawiamy TOP 5 pomysłów na takie uczesanie. 

Zobacz także: Jaka fryzura była modna w roku twojego urodzenia? Niektóre wracają w wielkim stylu

Modne fryzury 2021

Pozostańmy na moment przy trendach z lat 90. Absolutnym hitem tego roku będą bowiem boby takie jak: soft bob, choppy bob oraz boyfriend bob. To jednak nie wszystko.

W tym roku królują cieniowane fryzury w stylu shaggy hair lub modern mullet. Ciekawą opcją na zmianę są także grzywki. Wispy bangs oraz subtle bangs to największe trendy 2021. 

Zobacz także: Fryzura z lat 60. wraca w wielkim stylu. Kobiety ją pokochały

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.