Zamknij

Wiktoria Gąsiewska w hitowej fryzurze. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

19.10.2021 09:34
Modne fryzury 2021: Wiktoria Gąsiewska w nowym, hitowym uczesaniu
fot. Piotr Molecki/East News

W tym roku powróciły różne fryzury z dawnych lat. Doskonale wie o tym Wiktoria Gąsiewska, która postawiła na nietypowe dla siebie, ale bardzo modne uczesanie.

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Nic więc dziwnego, że stara się być na czasie z najnowszymi trendami i sama je wyznacza. Aktorka od lat pozostaje wierna blond włosom i rzadko eksperymentuje z fryzurami. Z reguły stawia na pofalowane kosmyki w stylu supermodel hair. Teraz jednak zaskoczyła wszystkich... burzą loków na głowie. Ostatnio na jej instagramowym koncie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Wiktorię w zupełnie nowym wydaniu. 

Zobacz także:  Wiktoria Gąsiewska zdradziła, jak dba o cerę. Na twarz stosuje domową maseczkę

Modne fryzury 2021: Wiktoria Gąsiewska w nowym, hitowym uczesaniu

Wiktoria Gąsiewska do jednej z sesji zdjęciowych diametralnie zmieniła fryzurę i postawiła na bardzo modne uczesanie w stylu lat 80. Nic więc dziwnego, że zaskoczyła nią wszystkich swoich obserwatorów. 

Fryzura, na którą postawiła aktorka, to typowe afro w stylu lat 80. Właśnie takie uczesanie jest jednym z tych, które w tym roku powróciły do łask po kilku dekadach. 

Fani młodej gwiazdy są zaskoczeni jej nową fryzurą. Większość z nich jednak zachwyca się tym uczesaniem, a niektórzy nawet porównują Wiktorię do innych znanych osób. 

Shakira?

 

Młodsza wersja Moniki z "Domu z papieru".

 

Ale przepiękny lew - piszą internauci. 

Sami zobaczcie, jak Wiktoria Gąsiewska prezentuje się z burzą loków na głowie. Podoba wam się w takim wydaniu?

Zobacz także:  Aneta Zając w nowej fryzurze. Aktorka "Pierwszej miłości" postawiła na burzę loków 

Modne fryzury 2021

W tym roku wszelkiego rodzaju loki i fale są na czasie. Jedną z najpopularniejszych fryzur tego typu jest mermaid waves, czyli alternatywa dla klasycznego wakacyjnego uczesania w stylu beach waves

2021 rok to jednak przede wszystkim powrót fryzur z dawnych lat. Wraz z afro z lat 80. do łask powróciły shaggy hair oraz modern mullet. Również kolejna dekada jest mocno widoczna w obecnych trendach. Na czasie znów są kucyki z lat 90., baby braids oraz wszelkiego rodzaju boby.

Zobacz także:  One length hair to świetna alternatywa dla cieniowanych włosów. Będzie hitem 2021 roku