Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę. Postawiła na modne cięcie i koloryzację

04.10.2021 08:57
Modne fryzury 2021: Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na nowe cięcie i kolor
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Paulina Sykut-Jeżyna jeszcze bardziej rozjaśniła swoje blond włosy. Postawiła też na bardzo modne cięcie. Zobaczcie jej nową fryzurę.

Mało kto pamięta, ale Paulina Sykut-Jeżyna kiedyś była brunetką. I choć prezenterka od wielu lat pozostaje wierna blondowi, teraz postanowiła ponownie odświeżyć swój wizerunek. Tym samym postawiła na hitowe cięcie i całkiem zmieniony odcień, który został wykonany bardzo modną techniką koloryzacji. Właśnie dlatego jej metamorfoza zachwyciła wszystkich. Nowe uczesanie Pauliny Sykut-Jeżyny to bowiem najmodniejsza fryzura tego roku. Sami zobaczcie, jak prowadząca "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" wygląda w takim wydaniu. 

Zobacz także: Ten trend w malowaniu włosów wraca do łask. TOP 5 pomysłów na taką fryzurę

Modne fryzury 2021: Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na nowe cięcie i kolor

Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na niewielką, ale rzucającą się w oczy zmianę. Nic więc dziwnego, że zachwyciła swoich fanów.

Prezenterka znacznie ochłodziła odcień blondu, który miała do tej pory. Teraz to bardzo modny paryski blond z delikatnym, naturalnym odrostem i jaśniejszymi refleksami. Ta koloryzacja została wykonana hitową metodą baleyage, która wróciła do łask.

To jednak nie wszystko. Paulina zdecydowała się również na modne cięcie. Jej włosy są wyraźnie wycieniowane i wymodelowane dużą, okrągłą szczotką, co przyniosło efekt supermodel hair. Takie uczesanie podbijało Instagram w minionych miesiącach, a pochodzi z... lat 90. 

Piękna jak zawsze. 

 

Ślicznie pani wygląda. 

 

Piękny kolorek - piszą zachwyceni internauci.

A jak wam podoba się taka fryzura Pauliny Sykut-Jeżyny?

Zobacz także: Baleyage odchodzi do lamusa. Teraz czas na koloryzację w stylu shatush

Modne fryzury 2021

W tym roku w trendach znalazło się wiele fryzur, które były modne w latach 90. Supermodel hair to oczywiście jedna z nich, ale nie tylko.

2021 rok został zdominowany przez kucyki z lat 90. w stylu Baby Spice, ale również baby braids, czyli hitowe warkoczyki. Nie można tu nie wspomnieć także o wszelkiego rodzaju bobach, które od kilku sezonów ponownie są na topie. W tym roku królują brit bob, modern inverted bob oraz soft bob

Zobacz także: Mermaid waves to fryzura idealna na lato. Jest hitem 2021 roku