Zamknij

Karolina Szostak w zupełnie nowej fryzurze. Postawiła na najmodniejsze uczesanie roku

12.05.2021 10:06
Karolina Szostak postawiła na modną fryzurę
fot. Mateusz Jagielski/East News

Karolina Szostak z reguły stawia na rozpuszczone włosy. Tym razem zrobiła wyjątek i zdecydowała się na uczesanie, które jest hitem 2021 roku.

Karolina Szostak od czasu do czasu eksperymentuje z włosami. Dziennikarka niedawno ścięła swoje kosmyki i postawiła na long boba z grzywką. Teraz postanowiła odświeżyć nieco swoje uczesanie. Tym samym zdecydowała się na fryzurę, która odmładza i jest prawdziwym hitem 2021 roku. Stawia na nią coraz więcej gwiazd, a jej największymi fankami są m.in. Anna Lewandowska oraz Blanka Lipińska. Zobaczcie, o jakie uczesanie chodzi i jak prezentuje się w nim Karolina Szostak. 

Zobacz także: Anna Lewandowska zachwyciła fryzurą. To uczesanie to hit sezonu

Modne fryzury 2021: Karolina Szostak postawiła na hitowe uczesanie

Nie trzeba od razu przechodzić prawdziwej fryzjerskiej metamorfozy, żeby nieco urozmaicić swój wizerunek. Wystarczy postawić na modne uczesanie. Z tego założenia wyszła ostatnio Karolina Szostak.

Dziennikarka odświeżyła swoją fryzurę i zdecydowała się na bardzo modne w tym roku warkoczyki. 

Tego typu uczesanie było hitem w latach 90., a teraz wraca do łask. Decyduje się na nie coraz więcej gwiazd, ponieważ jest wygodne, praktyczne, a do tego odmładza. 

Fani Karoliny Szostak są pod wrażeniem jej nowej fryzury. 

Pasują bardzo. 

 

Ale ładne warkoczyki.

 

Dosłownie dziewczynka z podstawówki - piszą zachwyceni. 

A jak wam dziennikarka podoba się w tego typu warkoczykach? 

Zobacz także: Gwiazdy pokochały tę fryzurę. "Baby braids" już podbijają Instagram

Modne fryzury 2021 

Trendy z lat 90. są bardzo widoczne w tym sezonie. Do łask wraca wiele fryzur z tamtej dekady. Wśród nich znalazły się nie tylko warkoczyki, ale też kucyki z lat 90. w stylu Baby Spice oraz koczki w stylu lat 90., które podbijają TikToka. 

Warto postawić także na dodatki do włosów z tamtych lat. Hitem ponownie będą spinki w kształcie motyli oraz cienkie opaski

Zobacz także: Ta fryzura z lat 90. wróci do łask w 2021 roku. Już podbija TikToka

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.