Zamknij

Justyna Szyc-Nagłowska zmieniła fryzurę. Postawiła na najmodniejsze cięcie 2021 roku

06.07.2021 09:06
Modne fryzury 2021: Justyna Szyc-Nagłowska postawiła na hitowe cięcie
fot. Pawel Wodzynski/East News

Justyna Nagłowska do niedawna miała blond włosy do ramion. I choć żona Borysa Szyca pozostała wierna jasnemu odcieniowi, postanowiła mocno skrócić kosmyki.

2021 rok jest bardzo różnorodny jeżeli chodzi o fryzury. Niemal każda z nas w najbliższych miesiącach może znaleźć cięcie idealne dla siebie - począwszy od wszelkiego rodzaju bobów, przez inspiracje z lat 60., 70. i 80., a skończywszy na kucykach z lat 90. Teraz na metamorfozę odważyła się żona Borysa Szyca. Justyna Nagłowska znana była z blond włosów do ramion. I choć zdecydowała się na utrzymanie swojego słonecznego koloru kosmyków, postanowiła odświeżyć fryzurę i dość mocno ściąć pasma.

Zobacz także:  Boy band bob to hit lata 2021. Jaka to fryzura i skąd wzięła się w trendach?

Modne fryzury 2021: Justyna Szyc-Nagłowska postawiła na hitowe cięcie

Metamorfoza Justyny Szyc-Nagłowskiej może się wydawać skromna, ale jest naprawdę zjawiskowa. Gwiazda zdecydowała się bowiem na połączenie największych trendów tego roku.

Justyna postawiła na boba w wydaniu one length hair. To krótkie pasma, ale obcięte równo, niczym od linijki. Jej kosmyki aktualnie sięgają delikatnie poniżej brody. 

Fani Nagłowskiej są zachwyceni jej odświeżoną fryzurą. 

Świetne cięcie!

 

Cudnie, młodo, świeżo. 

 

Obłędnie - piszą internauci.

A jak wam Justyna podoba się w takiej wersji? 

Zobacz także:  Layered bob to modna fryzura na lato 2021. Dodaje włosom objętości

Modne fryzury 2021

Boby w niemal każdym wydaniu są hitem tego roku. W najbliższych miesiącach warto postawić przede wszystkim na takie fryzury jak brit bob, textured bob oraz modern inverted bob

To jednak nie wszystko. Fanki dłuższych włosów będą zachwycone, gdy zdecydują się na mermaid waves. Panie, które chcą dodać sobie pazura, powinny natomiast wybrać cięcie typu big chops

Zobacz także:  Glam shag to najmodniejsza fryzura lata 2021. To ostre cięcie połączone z elegancją