Zamknij

Srebrne włosy stały się hitem w koloryzacji. Sprawdź, czy pasują do ciebie!

03.11.2020 09:30

Ten kolor włosów robi niesamowite wrażenie, ale nie każdemu pasuje. Dowiedz się, czy będzie ci w nim do twarzy.

dziewczyna z siwymi włosami
fot. Shutterstock

Wcześniej pisałyśmy o tym, że tej zimy będą królować zimne odcienie blondu, takie jak steel blonde, szwedzki blond czy tzw. tweed hair. Teraz do mody wchodzi nowa koloryzacja - silver hair. Ten odcień doda wam charakteru i podkreśli kolor oczu. Sprawdźcie, komu będzie pasował.

Trendy fryzury zima 2020/2021: srebrne włosy

Srebrne włosy stały się prawdziwym hitem ostatnich miesięcy i wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo nie wyjdą z mody. Ten trend wypromowały influencerki, a następnie przechwyciły młode dziewczyny z całego świata.

Pod hashtagiem #silverhair znajdziemy ponad 2 miliony zdjęć kobiet w różnym wieku. Niektóre z nich zafarbowały swoje kosmyki na srebrzysty odcień, a inne zrezygnowały z koloryzacji i postawiły na naturalną siwiznę.

Sebrne włosy wyglądają pięknie, ale nie wszystkim pasują. Tę modną koloryzację polecamy dziewczynom, które mają chłodny typ urody i zielone lub niebieskie oczy.

Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych wariacji na temat srebrnych włosów. Jeśli zastanawiacie się nad zmianą koloru włosów, zainspirujcie się tymi pomysłami.

loader

Co mówi o tobie twoja fryzura? Koniecznie sprawdź!