Zamknij

Śnieżna platyna to najmodniejsza koloryzacja 2021 roku. Ten odcień rozświetli twarz i cię odmłodzi

14.01.2021 13:12
koloryzacja włosów
fot. Shutterstock

Szukasz idealnego blondu dla siebie? Obecnie na topie są chłodne odcienie, które dodają twarzy szlachetnego wyrazu i elegancji. Największą furorę robi koloryzacja nazywana śnieżną platyną. Zainspiruj się tym trendem.

Jasne kolory włosów odmładzają, rozświetlają cerę i łagodzą ostre rysy twarzy. Właśnie dlatego tak wiele kobiet decyduje się na blond. Aby efekt farbowania był zadowalający, konieczny jest odpowiedni dobór farby. Posiadaczkom chłodnego typu urody polecamy najgorętszy trend w koloryzacji włosów, czyli śnieżną platynę.

Modna koloryzacja 2021: śnieżna platyna

W tym sezonie mamy do wyboru różne rodzaje chłodnych odcieni włosów. Do tej pory pisałyśmy o paryskim, szwedzkim i piaskowym blondzie. A teraz przyszedł czas na nową wersję - śnieżną platynę. Dzięki niej dodasz sobie kobiecego uroku.

Włosy w kolorze śnieżnej platyny są bardzo jasne, dlatego najlepiej sprawdzą się w przypadku kobiet, które mają porcelanową cerę. Przy wyborze farby warto też wziąć pod uwagę odcień tęczówki. Polecamy stosować tę koloryzację osobom z niebieskimi, szarymi lub ciemnobrązowymi oczami.

Śnieżna platyna wymaga użycia rozjaśniacza, który może zniszczyć włosy. Aby uchronić je przed przesuszeniem, należy stosować na pasma maski odżywczo-regenerujące i olejki po każdym myciu.

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.