Zamknij

Szwedzki blond to hit w koloryzacji włosów. Sprawdź, czy pasuje do ciebie!

27.10.2020 09:28
koloryzacja włosów
fot. Shutterstock

Ten odcień stał się hitem ostatnich miesięcy. Podpowiadamy, z jakim typem urody współgra najlepiej.

Szukasz dla siebie odpowiedniego odcienia blondu? Wśród modnych propozycji z ostatnich miesięcy wyróżniamy m.in. cinderella blonde, front blonde i steel blonde. A teraz do tej listy dopisujemy kolejny odcień - szwedzki blond. Sprawdź, jak się prezentuje i czy pasuje do ciebie.

Szwedzki blond - hit w koloryzacji!

Jeszcze niedawno na topie były ciepłe odcienie blondu, takie jak np. truskawkowy blond. A teraz na topie są chłodne, jasne pasma. Rosnącą popularnością cieszy się ostatnio szwedzki blond. Ten zimny odcień blondu dodaje twarzy kobiecości i drapieżności, jednak warto dodać, że nie u każdej z nas będzie dobrze wyglądać. Szwedzki blond powinny wybierać te z was, które mają chłodny typ urody oraz zielone lub niebieskie oczy.

Aby uzyskać idealny odcień szwedzkiego blondu, polecamy wybrać się na koloryzację do profesjonalisty, ponieważ samodzielnie przeprowadzony zabieg może nie dać ci spodziewanych efektów. Pamiętaj też o odpowiedniej pielęgnacji jasnych włosów. Stosuj regularnie maski regenerujące i szampony do włosów farbowanych. Poniżej prezentujemy zdjęcia dziewczyn, które zdecydowały się na szwedzki blond. Zainspirujcie się!

Co mówi o tobie twoja fryzura? Koniecznie sprawdź!