Zamknij

Steel blonde to hit w koloryzacji włosów! Ten efekt na włosach pokochały influencerki

16.10.2020 13:37
koloryzacja włosów
fot. Shutterstock

Stalowy blond stał się numerem jeden w koloryzacji włosów wśród influencerek. Zobaczcie, jak się prezentuje.

Po modzie na truskawkowy blond przyszedł czas na chłodniejsze odcienie na kosmykach. Obecnie największą popularnością cieszy się kolor steel blonde. Podpowiadamy, komu najbardziej pasuje i jak uzyskać ten efekt.

Steel blonde - hit w koloryzacji włosów

Chcesz zmienić kolor włosów, ale wciąż nie wybrałaś jeszcze swojego typu? Jeżeli jesteś naturalną blondynką, wybierz stalowy blond. Włosy mieniące się odcieniami srebra i grafitu podkreślą twoją urodę i dodadzą ci drapieżnego charakteru. Steel blonde ma jeszcze jedną zaletę, o której warto wspomnieć. Niektóre kobiety decydują się na ten kolor, ponieważ skutecznie maskuje siwe włosy!

Aby uzyskać najlepszy rezultat, konieczne będzie naniesienie refleksów. Osiągnięcie odpowiedniego efektu może okazać się sporym wyzwaniem, dlatego zamiast samodzielnych prób koloryzacji polecamy wizytę u sprawdzonego fryzjera.

Jeśli chcesz zachować włosy w dobrej kondycji po koloryzacji, konieczna będzie ich odpowiednia pielęgnacja. Przede wszystkim kup dobry szampon do farbowanych włosów i przynajmniej 2 razy w tygodniu nakładaj na nie maskę regenerującą na bazie olejków.

Poniżej pokazujemy efekty koloryzacji steel blonde.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.