Zamknij

Roma Gąsiorowska zmieniła fryzurę. Postawiła na ostre cięcie, które jest hitem tego sezonu

14.05.2021 09:28
Metamorfozy gwiazd: Roma Gąsiorowska zmieniła fryzurę. Postawiła na ostre cięcie, które jest hitem tego sezonu
fot. VIPHOTO/East News

Roma Gąsiorowska zaskoczyła fanów i opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze. Gwiazda "Listów do M." postawiła na ostre cięcie, które jest hitem najbliższych miesięcy. Jak aktorka podoba wam się w nowym wydaniu?

Metamorfozy gwiazd to temat, który od zawsze budzi ogromne zainteresowanie. Każdy w końcu chce się dowiedzieć, na jaki kolor włosów czy też cięcie postawiła jego idolka. Jest to doskonała okazja do zainspirowania się i poznania najnowszych trendów fryzjerskich. Ostatnio na modne cięcie zdecydowała się Roma Gąsiorowska. Sprawdźcie, jak aktorka wygląda w nowej fryzurze.

Modne fryzury lato 2021: Roma Gąsiorowska postawiła na short boba

Roma Gąsiorowska to polska aktorka, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Na swoim koncie ma role w takich filmach i serialach jak: "Ciemno, prawie noc", "Całe szczęście", "1800 gramów" czy "Listy do M". Artystka, ze względu na wykonywany zawód, co jakiś czas poddaje się mniejszym i większym metamorfozom.

Kilka dni temu Roma Gąsiorowska po raz kolejny zmieniła fryzurę. Tym razem postawiła na modne cięcie. Short bob, bo tak nazywa się nowe uczesanie gwiazdy, jest niepodważalnym hitem tego sezonu. 

Internauci nie kryją swojego zachwytu. Według nich aktorka wygląda znacznie młodziej i bardziej dziewczęco. 

Wpraszam się na osiemnaste urodziny!

 

Roma, pięknie wyglądasz w nowej fryzurze - brzmią komentarze pod postem aktorki.

A jak wam podoba się wiosenna metamorfoza Romy Gąsiorowskiej?

Short bob to modne cięcie, które jest hitem tego sezonu

Short bob, jak sama nazwa wskazuje, jest nieco krótszą fryzurą od standardowego boba. W klasycznym cięciu włosy zazwyczaj sięgają za brodę. W short bobie natomiast najczęściej za ucho. Taka fryzura doskonale wygląda zarówno z grzywką na prosto czy na bok, jak i z przedziałkiem na środku.

Takie krótkie cięcie pasuje wielu kobietom, a przede wszystkim posiadaczkom trójkątnej lub owalnej twarzy. Niestety z takiej fryzury powinny raczej zrezygnować osoby z okrągłą buzią. 

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl

RadioZET.pl

Modne fryzury lato 2021: Roma Gąsiorowska postawiła na modnego boba