Zamknij

Aleksandra Kwaśniewska zmieniła fryzurę i kolor włosów. "Wyglądasz jak Charlize Theron!"

11.01.2021 09:55
Aleksandra Kwaśniewska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Aleksandra Kwaśniewska postawiła na nowy kolor włosów i krótkie cięcie w stylu boba. W tej wersji wygląda kilka lat młodziej. Zobaczcie, jak prezentuje się w nowym wydaniu.

Aleksandra Kwaśniewska do niedawna była wierna swoim długim włosom w odcieniu głębokiego brązu. W końcu jednak zdecydowała się na metamorfozę. Gwiazda pochwaliła się jej efektami na Instagramie. W takiej wersji jeszcze jej nie widziałyście!

Aleksandra Kwaśniewska pokazała się w nowej fryzurze

Aleksandra Kwaśniewska kilka lat temu ograniczyła do minimum udział w życiu publicznym i pokazywanie się na ściankach sponsorskich. Obecnie kontaktuje się ze swoimi fanami tylko za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie często publikuje zabawne posty dotyczące codzienności i zamieszcza swoje zdjęcia.

W nowym roku żona Kuby Badacha postanowiła zaskoczyć nas swoją niezwykłą przemianą. Ola przefarbowała się na jasny blond i znacznie skróciła włosy. Jasne pasma rozświetliły jej cerę i sprawiły, że wygląda młodziej. Nowe uczesaniu dodało Kwaśniewskiej dziewczęcego uroku.

Internauci zachwycają się efektami jej metamorfozy. Jedna z fanek porównała Olę do aktorki Charlize Theron:

Jaka piękna fryzurka!

 

Mega wyglądasz w takiej fryzurce.

 

Wyglądasz jak Charlize Theron!

Wam też podoba się Ola w nowym wydaniu?

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.