Zamknij

Agata Rubik przeszła metamorfozę. Gwiazda ścięła ponad 40 cm włosów

01.12.2021 09:21
Metamorfozy gwiazd 2021: Agata Rubik ścięła ponad 40 cm włosów
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Agata Rubik zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Gwiazda ścięła ponad 40 cm włosów i postawiła na bardzo modną fryzurę.  "Nie no, po prostu nastolatka" - zachwyca się jej mąż.

Sezon jesienno-zimowy zdecydowanie sprzyja metamorfozom. Gdy za oknem szaro i mróz, wiele osób postanawia zmienić fryzurę, by dodać sobie nowej energii. Na taki krok w tym czasie nierzadko decydują się także gwiazdy ze świata show-biznesu.

Ostatnio pisaliśmy o Kasi Cerekwickiej, która zmieniła zarówno kolor włosów, jak i uczesanie. Teraz z kolei metamorfozę przeszła Agata Rubik. Gwiazda postawiła na ostre cięcie.

Metamorfozy gwiazd 2021: Agata Rubik ścięła ponad 40 cm włosów

Agata Rubik to influencerka i była modelka, a prywatnie żona kompozytora Piotra Rubika i mama dwóch dziewczynek. Gwiazda cieszy się ogromną popularnością w sieci - jej konto na Instagramie obserwuje ponad 135 tys. osób. Na swoim profilu w mediach społecznościowych dzieli się przede wszystkim urywkami z życia codziennego.

Zobacz także:  Małgorzata Kożuchowska w nietypowej dla siebie fryzurze. Postawiła na modne uczesanie

Ostatnio na swoje konto dodała zdjęcie zrobione tuż po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Agata Rubik listopad postanowiła pożegnać metamorfozą. Gwiazda, która dotąd kojarzona była z bardzo długimi włosami, ścięła ponad 40 cm kosmyków. Pasma oddała na szczytny cel. Zrobione zostaną z nich peruki, które następnie fundacja przekaże osobom w trakcie chemioterapii.

Gotowa na zmiany! A przy okazji oddaję ponad 40 cm moich włosów na peruki, które przekazywane są bezpłatnie osobom w trakcie chemioterapii. #dajwlos
@da_midays dziękuję za to ostre cięcie, było mi potrzebne! - napisała influencerka w poście.

Agata Rubik zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na bardzo modne cięcie

Nowa fryzura Agaty Rubik to klasyczny long bob, który nigdy nie wychodzi z mody. Jego siła tkwi w prostocie. Polega na równym skróceniu włosów do ramion. Uczesanie nie wymaga stylizacji, jest bardzo wygodne i uniwersalne.

Przedłużony bob pasuje do każdego rodzaju włosów i kształtu twarzy. Świetnie sprawdzi się zarówno u osób, które mają okrągłą buzię, jak i u posiadaczek kwadratowych czy trójkątnych twarzy.

Zobacz także:  Oliwa z oliwek na włosy. Tak przygotowany domowy kompres nawilży i odżywi pasma

RadioZET.pl