Zamknij

Ten kolor włosów będzie hitem lata 2018! Kobiety już oszalały na jego punkcie

Katarzyna Leszczyńska
04.04.2018 12:53

W ubiegłym roku kobiety szalały na punkcie pastelowych odcieni włosów. Teraz król jest tylko jeden i wygląda niesamowicie!

Kobieta w blond włosach latem na łące
fot. Fotolia.com

Latem lubimy poszaleć z wyglądem. Zwłaszcza, że pogoda nastraja nas do wyrazistych barw. Stąd też żywe koloryzacje w trendach fryzjerskich. Ubiegłego lata królowały pastelowe końcówki włosów. Teraz przyszedł czas na kolor inspirowany… sorbetem truskawkowym! Brzmi pysznie, prawda?

Zobacz także: O takich włosach marzą wszystkie dziewczyny! To najpopularniejszy trend tego sezonu

Truskawkowe włosy już teraz cieszą się ogromną popularnością na Instagramie. Kobiety wprost oszalały na punkcie tej kolorystyki. My się nie dziwimy, w końcu sorbety truskawkowe uwielbia niemal każdy. A kojarzą się właśnie z wakacjami. Choć to odważna koloryzacja, lato jest od tego, żeby zaszaleć. Zwłaszcza z wyglądem.

Truskawkowe włosy hitem lata 2018

Jedno jest pewne! Decydując się na taki kolor włosów z pewnością nie będziemy chodzić przygnębieni. Trzeba przyznać, że fryzura w odcieniach truskawkowego sorbetu ożywia wizerunek, a patrząc na nią nie sposób się nie uśmiechnąć. Trzeba jednak uważać, gdy mamy ciemniejsze włosy, ponieważ kolor może się nie przyjąć. Tego typu barwy są kierowane przede wszystkim do blondynek i jasnych szatynek.

Zobacz także: Każda kobieta ma inny typ urody. Jak dopasować ubranie do koloru włosów?

Nie da się ukryć, że ta barwa włosów jest bardzo promienna. Dlatego też doskonale sprawdzi się o tak radosnej porze roku, jaką jest lato. A wam jak się podoba?

Fotografia: Fotolia.com

 

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie koloryzacje są najmodniejsze tej wiosny:

Autor: Katarzyna Leszczyńska