Zamknij

Księżna Kate zmieniła kolor włosów. W tej fryzurze wygląda kilka lat młodziej

20.11.2020 08:38
Księżna Kate w ciemnych włosach i w czarnym stroju na balkonie
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate rzadko eksperymentuje z fryzurą, teraz jednak zdecydowała się na nową koloryzację. To sprawiło, że wygląda o wiele młodziej.

Księżna Kate od lat jest wierna jednej fryzurze. Długie, podkręcone włosy to już jej znak rozpoznawczy. Od czasu do czasu żona Williama pozwala sobie na delikatne szaleństwo i zmienia barwę swoich kosmyków. Teraz zdecydowała się je znacznie rozjaśnić, a efekty tej metamorfozy możemy zobaczyć na najnowszym nagraniu, które pojawiło się na instagramowym profilu Pałacu Kensington. Kate wyraźnie promienieje, a ta fryzura odjęła jej kilka lat. Sami zobaczcie, jak rewelacyjnie prezentuje się księżna.

Zobacz także: To ulubiony tusz do rzęs księżnej Kate! Dostaniesz go w Rossmannie w przystępnej cenie

Księżna Kate zmieniła kolor włosów. Ta fryzura ją odmładza o kilka lat

Księżna Kate rzadko kiedy pozwala sobie na fryzjerskie szaleństwa. I choć jej nowej metamorfozy też nie można nazwać eksperymentem, wystarczyła niewielka zmiana, żeby przyszła królowa odjęła sobie lat. 

Kate od jakiegoś czasu nieco rozjaśniała włosy. Na tym nagraniu zdecydowanie widać jednak, że teraz stały się całkiem złociste. 

Rozjaśnione kosmyki sprawiły, że księżna wygląda promiennie i dużo młodziej. Do tego stopnia, że w komentarzach posypały się same komplementy.

Przepiękna.

 

Naturalna piękność.

 

Kochamy cię Kate - piszą poddani.

A jak wam podoba się Kate w takim wydaniu?

Zobacz także: Zofia Zborowska przeszła metamorfozę. Nie jest już blondynką

Szukasz nowej fryzury? Zainspiruj się!