Zamknij

Księżna Kate zaskoczyła fryzurą. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

25.01.2021 09:05
Księżna Kate uśmiechnięta w zakręconych włosach i czerwonym płaszczu
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate rzadko eksperymentuje z włosami. Teraz zdecydowała się na zupełnie nową fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Księżna Kate jest tradycjonalistką, jak na członka rodziny królewskiej przystało. Od lat pozostaje wierna jednemu odcieniowi włosów. Zazwyczaj stawia na rozpuszczone, lekko podkręcone kosmyki, chyba że ma spiętą fryzurę. Ostatnio jednak postanowiła zaskoczyć wszystkich swoich poddanych i fanów rodziny królewskiej. Podczas internetowej rozmowy, która została opublikowana na koncie Pałacu Kensington na Instagramie, mogliśmy zobaczyć Kate w zupełnie innym wydaniu. W takiej wersji jeszcze nigdy się nie pokazywała.

Zobacz także: Księżna Kate zmieniła kolor włosów. W tej fryzurze wygląda kilka lat młodziej

Księżna Kate z nową fryzurą. Takim uczesaniem zaskoczyła wszystkich

Ostatnio księżna Kate pokazała się wszystkim w... wyprostowanych włosach. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że żona Williama do tej pory nie pozwalała sobie na taką fryzurę.

Delikatne fale, na które zazwyczaj stawiała Kate, dodawały jej powagi. Dzięki nim zawsze prezentowała się nienagannie i stylowo. Tym razem postawiła na sporą zmianę.

Na instagramowym profilu Pałacu Kensington pojawiła się rozmowa Kate z pielęgniarzami, którzy "walczą" z pandemią koronawirusa na pierwszej linii frontu. 

Z tej okazji księżna zdecydowała się na skromniejsze uczesanie. W prostych włosach również wygląda zachwycająco. Taka fryzura odmłodziła Kate i dodała jej uroku. 

Urocza fryzura.

 

Ona jest przepiękna. 

 

Cudowna księżna. 

Niektórzy porównali jej nowe uczesanie do... fryzury Meghan Markle. Większość internautów jest jednak zgodna, że księżna Kate to najlepsze, co spotkało rodzinę królewską.

Jesteście szczęściarzami, że macie Catherine. Ona ma ogromną klasę.  

 

Księżna jest świetnym mówcą, prosto z serca. 

 

Dobra robota księżno, jestem z ciebie dumna. 

A wy jak myślicie? Godnie reprezentuje rodzinę królewską? 

Zobacz także: Kate i William zwlekali z ogłoszeniem zaręczyn. Tuż po nich otrzymali przykrą wiadomość

Księżna Kate jest wzorem do naśladowania dla kobiet na całym świecie. Wiele z nich marzy o takim samym pierścionku zaręczynowym jak ona. Inne o biżuterii w stylu tych gwiazd. Zobaczcie, jakie są najbardziej pożądanie pierścionki zaręczynowe.