Zamknij

Te 3 koloryzacje sprawdzą się poczas lockdownu. Z odrostami też wyglądają dobrze!

12.11.2020 09:15
odrosty
fot. Shutterstock

Dzięki tym koloryzacjom nie będziesz musiała odwiedzać fryzjera w czasie pandemii.

W związku z pandemią koronawirusa mamy utrudniony dostęp do salonów fryzjerskich. Z tego powodu wiele z nas nie ma możliwości regularnego odświeżania swojego koloru włosów. Aby odrosty nie stały się naszym przekleństwem w czasie lockdownu, warto postawić na koloryzację, która będzie się z nimi dobrze komponowała. Podpowiadamy, które kolory włosów pasują do odrostów.

Kolory włosów, które dobrze wyglądają z odrostami

Odrosty to zmora każdej kobiety regularnie farbującej włosy. Wydaje się, że jedynym rozwiązaniem jest zafarbowanie naturalnego koloru, ale są koloryzacje, które świetnie wyglądają z odrostami. Oto lista kolorów, na które warto postawić w czasie lockdownu. Dzięki nim wizyta u fryzjera nie będzie konieczna.

1. Bronde

Bronde to kolor, który łączy w sobie brąz i blond. Efekt ten otrzymuje się za pomocą techniki baleyage. Jest to koloryzacja idealna dla osób, które stawiają na naturalność i ciepłe odcienie. Ten kolor świetnie prezentuje się na włosach nawet z odrostami szczególnie w przypadku naturalnych blondynek.

2. Undone blonde

Undone blonde to koloryzacja przeznaczona dla blondynek. Składa się z 2 odcieni - ciemniejszego i jaśniejszego. Aby dobrze wyglądała na włosach, powinna być zbliżona do ich naturalnego odcienia. Jeśli jesteś zmęczona częstym pokrywaniem swojego koloru u nasady włosów, to undone blonde będzie dla ciebie strzałem w dziesiątkę.

3. Cinnamon hair

Cinnamon hair jest świetnym rozwiązaniem dla brunetek i szatynek. Ten ciepły kolor kosmyków wygląda naturalnie, dzięki czemu nie będzie mocno kontrastował z odrostami. Nawet z odrastającymi kosmykami ta koloryzacja będzie idealnie podkreślała twoją urodę i odejmie ci lat. Wypróbuj sama!

Masz półdługie włosy? Zobacz, jakie fryzury są idealne dla ciebie! Oto galeria z najciekawszymi pomysłami!